İş Bankası Borç Transferi Kredisi İle Kredi Kartı Limitini Arttırmanın Yolu

İş Bankası borç transferi kredisi ile müşterilerin borçlarını yeniden yapılandırmasına imkan tanıyor. Peki İş Bankası borç transferi kredisi nedir, nasıl başvurulur? İş Bankası borç transferi kredisi faiz oranı yüzde kaçtır?

İş Bankası Borç Transferi Kredisi İle Kredi Kartı Limitini Arttırmanın Yolu
Bankaların müşterilerin finansal ihtiyaçlarına yönelik ürettikleri çözümlerin geliştirilmesine devam ediliyor. Türkiye'nin ekonomik şartları gereği borçlu vatandaşların sayısında ciddi bir yükselme meydana geldi. Dolayısı ile nakit ihtiyacı oldukça fazlalaştı. Bu kapsamda bankaların borç transferi kredisi kampanyalarına olan taleplerde de büyük bir artış meydana geldi.

İş Bankası tarafından açıklanan borç transferi kredisi kampanyası kapsamında başka bankalara borcu olan müşterilerin borçları kapatılabiliyor. Bu şekilde yeni bir kredi hesabı açılan müşteriler borçlarını 36 taksitle geri ödeyebiliyorlar. Bir anlamda kredi yapılandırması anlamına da gelen borç transferi kredisi ile başka bankalardaki kredi kartı borçları da kapatılabiliyor.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ İLE KREDİ KARTI LİMİTİ ARTTIRMA

İş Bankası'nın borç transferi kredisini kullanan müşteriler kredi kartlarının limitlerini de arttırma imkanı bulabiliyorlar. Farklı bankalarda bulunan kredi kartlarına olan borçlarını İş Bankası borç transferi kredisi ile kapatan müşteriler kullanılabilir kredi kartı limitlerini de yükseltebiliyorlar. Bu şekilde ihtiyaç duyulması halinde kredi kartı limitleri müşterilerin hizmetlerine sunuluyor. Ayrıca kredi kartı borcu hakkında sorun yaşanmaması müşterilerin kredi puanları üzerinde de olumlu anlamda etki yapıyor.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ FAİZ ORANI NEDİR?

İş bankası borç transferi kredisi kampanyası faiz oranı hakkında standart bir uygulama bulunmuyor. Müşterilerin talep ettikleri bireysel kredi çeşidine göre bir faiz oranı belirleniyor. Örneğin borç transferi kredisi ile taşıt kredisi borcu kapatılmak istenirse ona göre bir faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca müşterilerin ödeme alışkanlıkları ve kredi puanları da uygulanacak olan aylık faizin belirlenmesinde etkili oluyor.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Borç transferi kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler başta İş Bankası şubeleri olmak üzere bankanın tüm kanallarını kullanarak taleplerini gerçekleştirebilirler. Müşterilere özel değerlendirme süreci sonucunda borç transferi kredisi kullandırılmaktadır.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ NE İÇİN KULLANILABİLİR?

İş Bankası'ndan borç transferi kredisi kullanan müşteriler aldıkları kredileri yalnızca kredi borçları, kredi kartı borçları ve kredili mevduat hesabı borçları için kullanabilirler. Başka bir şekilde borç transferi kredisinin kullandırılmasına imkan tanınmıyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)