İş Bankası, Finansbank, Garanti, Ziraat, Vakıfbank, Halkbank, İNG 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar mevcut borçlarını çevirebilmek için ek kaynak ihtiyacı hissediyorlar. Bunun da en kolay çözüm yolu ihtiyaç kredileri oluyor. Peki hangi banka ihtiyaç kredilerine yüzde kaç faiz istiyor ve 25 Bin TL ihtiyaç kredisini kaç TL taksitle veriyor?

İş Bankası, Finansbank, Garanti, Ziraat, Vakıfbank, Halkbank, İNG 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama

Türkiye'de vatandaşların son dönemlerdeki yaşanan ekonomik gelişmeler ışığında ciddi bir ekonomik buhrana düştükleri biliniyor. Özellikle de orta gelirli vatandaşlar arasında bu durum çok daha fazla yaşanıyor. Bu da ek kaynak arayışlarını hızlandırmaya başladı. Vatandaşlar bütçelerini temin ettikleri ek kaynaklar ile destekleyerek ödeme güçlüklerine son veriyorlar. Bu ek kaynakların en kolay bulunma yolu ise bankaların verdikleri ihtiyaç kredileri oluyor.

Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar olabilecek en uygun maliyetler ile ekonomik sorunlarına çözüm üretebiliyorlar. Ancak her bankanın kredi politikası farklı olduğu için ihtiyaç kredilerine uygulanan faiz oranı da farklı oluyor. Bu nedenle vatandaşlar kendilerine en uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi verecek bankaları araştırıyorlar. Peki en uygun faizli ihtiyaç kredisini hangi banka veriyor? 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar hangi bankada ne kadar kredi taksiti ödüyorlar? Banka banka ihtiyaç kredisi kampanyaları hesaplama tablosu...

İŞ BANKASI 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,65 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 977 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya ödemiş oldukları toplam tutar 35.196 TL oluyor.

GARANTİ BBVA 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık yüzde 1,72 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bu müşteriler 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullandıklarında bankaya her ay 990 TL kredi taksiti ödüyorlar.

ŞEKERBANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Şekerbank'tan ihtitaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,92 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşteriler aylık 1.029 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin yapacakları toplam kredi tutarı 37.056 TL oluyor.

YAPI KREDİ 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredi kampanyasında müşterilere aylık yüzde 2,27 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz oranıyla 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.098 TL kredi taksiti ödüyorlar.

ING BANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

ING Bank'a ihtiyaç kredisi başvuru yapan müşteriler aylık yüzde 1,54 kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 957 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin ödedikleri toplam tutar 34.453 TL oluyor.

FİBABANKA 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Fibabanka müşterileri ihtiyaç kredilerini aylık yüzde 1,72 kredi faizi ile kullanabiliyorlar. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 990 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise ödenecek toplam tutar 35.649 TL oluyor.

ZİRAAT BANKASI 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,51 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekmek için Ziraat Bankası'nı seçen müşteriler bankaya her ay 951 TL kredi taksiti ödüyorlar.

HALKBANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Halkbank'ta ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 957 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise bu kredi karşılığında müşterilerin ödedikleri toplam tutar 34.453 TL oluyor.

VAKIFBANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredilerine aylık yüzde 1,54 kredi faizi uyguladığı açıklandı. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak için Vakıfbank'ı seçen müşteriler bankaya her ay 957 TL kredi taksiti ödüyorlar. Müşterilerin vade sonunda ödedikleri toplam tutar ise 34.453 TL oluyor.

QNB FİNANBANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 929 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise toplam yapılan geri ödeme ise 33.455 TL'ye ulaşıyor.

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarının mali şartlarını karşılaştıran vatandaşlar kendilerine en uygun gördükleri bankadan ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak kredi kullanırken tek kriter kredi faizi olmuyor. Ayrıca bazı bankalar bu kredi faizlerini müşteri özelinde yükseltebiliyorlar. Net kredi faizi bu nedenle kredi başvuru sürecinde ortaya çıkıyor.

Yorumlar (0)