İş Bankası, Finansbank,Vakıfbank, ING Bank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama

İhtiyaç kredisi talepleri her geçen gün artış gösterirken bankalar ihtiyaç kredisi kampanyalarının şartlarını güncellemeye devam ediyorlar. Şu anda ne düşük faizli ihtiyaç kredilerini hangi bankalar veriyor?

İş Bankası, Finansbank,Vakıfbank, ING Bank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama

Türkiye'de ekonomik gelişmeler vatandaşların borçlarındaki aksamalara neden olmaya devam ediyor. Bunun için de bankalara yapılan ihtiyaç kredisi başvuruları arttı. Vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanarak borçlarını ödenebilir seviyeye çekebiliyorlar. İhtiyaç kredisi kullanmnak isteyen vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarının detaylarını araştırıyorlar.

Her banka ayrı bir kredi politikası uyguluyor. Bu politika gereği vatandaşların seçenekleri de artıyor. İhtiyaç kredisi kampanyalarında bankadan bankaya vatandaşlara farklı avantajlar sunuluyor. Bazı bankalar ödeme erteleme imkanı verirken bazı bankalar ise düşük faizle müşterilerine kredi kullandırabiliyor. Tüm bu gelişmeler vatandaşların borçlarını ötelebilmek bir için bir fırsat oluyor. Peki hangi banka hangi avantajlarla ihtiyaç kredisi veriyor.

QNB FİNANSBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara banka tarafından aylık yüzde 1,39 kredi gfaizi uygulanıyor. Dileyen müşteriler bu kredinin geri ödemesine 3 ay sonra başlayabiliyorlar. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar bankaya her ay 371 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşteriler bankaya toplamda 13.381 TL kredi geri ödemesi yapıyorlar.

İŞ BANKASI 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlara banka tarafından aylık yüzde 1,65 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 391 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sona erdiğinde ise müşterilerin yapmış oldukları toplam ödeme 14.078 TL oluyor.

VAKIFBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanıldığında banka tarafından müşterilerine aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 382 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda müşterilerin bankaya ödeyecekleri toplam miktar ise 13.781 TL oluyor.

ING BANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

ING Bank'ta ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 383 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya ödeyecekleri toplam tutar 13.781 TL oluyor.

Yorumlar (0)