İş Bankası Günde 13 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı

Kredi çekmek istiyorum diyen kişiler bankaların kredi kampanyalarını yakından takip ederken İş Bankası 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi veriyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ve başvuru şartları ile detaylar haberimizde...

İş Bankası Günde 13 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı
Ekonomide yaşanan dalgalanma tüm hızı ile devam ederken süreçte bankaların kredi kampanyaları da yakından takip ediliyor. Özellikle de 3 ay ertelemeli veren bankalar yakından takip edilirken bunlardan biri de İş Bankası oldu.

İŞ BANKASI 90 GÜN ÖDEMESİZ DÖNEMLİ KREDİ KAMPANYASI! 

Acil nakit para ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak başlatılan kredi kampanyası kapsamında İş Bankası 90 gün ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. İş Bankası 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygulanan faiz oranı yüzde 1.65 olarak uygulanacak.

İş Bankası anında kredi paketinde 50 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulurken isteyen kişilere ilk taksit ödemesini 90 gün erteleme imkanı da sunulacak. Şubesiz kredi kullanmak isteyen kişiler için kişiye özel ihtiyaç kredisi faiz oranı başlangıç seviyesi yüzde 1.65 olarak duyuruldu.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 

Düzenlenen kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler için 50 bin liraya kadar anında, şubesiz kredi kullanma imkanı sunulacak. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 10 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 391 liraya gelirken kredinin günlük taksit tutarı ise 13 lira olarak gerçekleşecek.Kredisini Nisan ayında kullanan kişiler ilk taksit ödemesini ise 3 ay erteleme hakkından yararlanmaları durumunda Ağustos ayında başlayacaklar.

 İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kredi çekmek isteyen kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları ve aylık belgelenebilir gelire sahip olmaları şartlarını taşımaları yeterli oluyor. Banka ihtiyaç kredisi başvuru formunu değerlendirip müşterilerine kredi yanıtı verirken kredi sicili bozuk olmayan ve yeterli kredi notuna sahip olan kişilere kredi onayı veriliyor.
Yorumlar (0)