İş Bankası Günde 6,5 TL Taksitle 5 Bin TL Anında Kredi Veriyor!

Vatandaşların acil nakit ihtiyaçları karşısında çözüm üreten bankalar arasında yer alan İş Bankası ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. İş Bankası'ndan 5 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler ne kadar taksit öderler.

İş Bankası Günde 6,5 TL Taksitle 5 Bin TL Anında Kredi Veriyor!

Türkiye'nin bankacılık sektöründeki köklü kuruluşlarından olan İş Bankası acil nakit ihtiyacı hisseden müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından çok sayıda imkan sağlanıyor. Müşteri potansiyeli olarak Türkiye'de oldukça geniş kesimlere hitap eden İş bankası farklı çözümlerle ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin başvurularına anında cevap veriliyor. İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile çok sayıda vatandaş acil nakit ihtiyaçları karşısında finansal çözümlere çok kısa bhir süre içerisinde ulaşıp dönemlsel nakit problemlerine hemen çözüm bulabiliyorlar.

İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası'nın bir diğer avantajı ise müşterilerin tercih etmeleri halinde kredi taksitlerinin 3 ay ertelenmesi oluyor. Bugün ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bu kredilerin taksitlerini Eylül ayında ödemeye başlıyorlar. Bu şekilde ödeme avantajı da elde eden İş Bankası müşterileri ödemelerini sıkışmadan kolay bir şekilde yapabiliyorlar.

İŞ BANKASI ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası ihtiyaç kredilerine getirdiği imkanlardan birisi de müşterilerin bu krediler için başvuru işlemlerini kolayca yapabilmeleri oluyor. Herhangi bir banka şubesine dahi gitmeye gerek olmadan müşteriler İş Bankası'nın İşCep mobil uygulaması, internet şubesi ve hatta bankamatiklerinden dahi kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Çok kısa bir süre içerisinde bu kredi başvurularına cevap verilirken onaylanan kredi tutarları da hemen müşterilerin İş Bankası vadesiz hesaplarına aktarılarak kullanıma açılıyor.

İŞ BANKASI 5 BİN TL ANINDA KREDİ HESAPLAMA!

İş Bankası'ndan 36 ay vadeli 5 Bin TL anında kredi kullanmak isteyen müşterilere bu ihtiyaç kredilerinde aylık yüzde 1,65 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler bu kredi karşılığında bankaya her ay 195 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu tutar 30 güne bölündüğünde günlük kredi taksiti 6,5 TL oluyor. Vade süresince ödenecek toplam kredi tutarı ise 7.039 TL oluyor. Müşteriler 5 Bin TL karşılığında 3 yıllık vade süreci içerisinde kredi faiz tutarı vediğer masraflar olarak anapara harici 2.039 TL'lik bir maliyet ile karşılaşıyorlar.

Yorumlar (0)