İş Bankası'ndan Vadeli Alışverişler için Anında Kredi Ağustos 2020

İş Bankası elektronik alışverişlerde kullanmak üzere müşterilerine anında kredi kampanyası sağlıyor. Bankanın farklı internet siteleri üzerinden sağladığı bu kredi ile müşteriler alışverişlerini taksitli ödeme imkanına sahip olacaklar. İşte bankanın sunduğu o kredi fırsatı.

İş Bankası'ndan Vadeli Alışverişler için Anında Kredi Ağustos 2020

İş Bankası tarafından sunulan kredi imkanlarından birisi de anında alışveriş kredisi. Bu kredi fırsatıyla vatandaşlar internet üzerinden yapmış oldukları alışverişlerini taksitle ödeme imkanına sahip oluyorlar. Belli siteler için geçerli olacak bu kredi kampanyalarında yer alan tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞ BANKASI ANINDA ALIŞVERİŞ KREDİSİ

İş Bankası'nın müşterilerine sunduğu bu kredi imkanı 'Genpa' ve 'N11' sitelerinde geçerli olacak. Banka tarafından yapılan kredi kullanım bilgilendirmesinde kredinin kullanım alanlarına ilişkin şu bilgiler verildi.

"Anında Alışveriş Kredisi sayesinde cep telefonundan tablete, aksesuardan beyaz eşyaya kadar binlerce ürüne anında ulaşabilir, hızlı kredi kolaylıklarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Tek seferde ödemeyi tercih etmediğiniz tüm harcamalarınızı taksitlendirebilir, uzun vadeli ödeme planı sayesinde bütçenize uygun alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz."

Kredi Özellikleri Neler?

Bankanın ilan ettiği kredi imkanlarından faydalanacak olan vatandaşlara şu özellikleri sunuyorlar. 

Alışveriş kredisi kullanacak olan vatandaşlar kredi başvurularını alışveriş anında kullanacaklar. Elektronik alışverişlerde geçerli için vatandaşlar ödemelerini yapmadan önce ödeme ekranında ter alan bölümde kredilerini kullanabilecekler. 

Vatandaşlar elektronik kredi kullanımlarını yaptıktan sonra taksit ödemeleri, 7 gün 24 saat İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden, Bankamatiklerden ve diledikleri İş Bankası şubesinden kolayca gerçekleştirilebilir. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)