İş Bankası Oranları Değiştirdi! 387 TL'ye 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ekonomide yaşanan son gelişmelerin ardından yükseldi. Banka aylık 387 TL taksitle 10.000 TL kredi sağlıyor.

İş Bankası Oranları Değiştirdi! 387 TL'ye 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi
Ekonomide yaşanan hareketli dönem ihtiyaç kredisi faiz oranlarını da etkiledi. Bankalar yeni hafta başında kredi faiz oranlarını yükselttiler. Hemen hemen tüm özel bankalar başta ihtiyaç kredisi olmak üzere tüm kredi faiz oranlarını artırdılar.

İş Bankası'da faiz oranlarını artıran bankalar arasında yer alıyor. Daha önceki dönemde yüzde 1.40 faiz oranıyla kredi sağlayan İş Bankası'nın yeni kredi özellikleri şu şekilde;

İŞ BANKASI'NDAN FAİZ ARTIRIMI

Anında kredi kampanyası ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına yanıt veren İş Bankası son dönemlerin en uygun kredi veren bankalarından bir tanesiydi. Ancak döviz kurunda yaşanan dalgalanma ve ekonomide oluşan ortam bankanın kredi faiz oranlarını yükseltmesine neden oldu.

İş Bankası anında kredi kampanyasının faiz oranlarını güncelledi.

Alınan faiz değişikliği sonrasında müşteriler bundan sonraki dönemde yüzde 1.60 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Bankanın kampanya kapsamında sunduğu esnek ödeme olanakları, ödeme erteleme fırsatı, aylık gelir durumuna göre taksit seçenekleri devam ediyor.

NE KADAR KREDİ KULLANABİLİRİM?

İş Bankası anında kredi kampanyası kapsamında müşteriler 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirler. Ancak bu limit bu kampanya için geçerli. Online başvurularda tek seferde kullanılabilecek kredi limiti 50 bin TL: Ancak daha yüksek limitle kredi kullanacaklar banka şubelerine giderek başvuruda bulunabilirler.

Kredi puanı, aylık gelir düzeyi ve kefil yada ek teminat sunulması durumunda İş Bankası müşterilerinin daha yüksek limitli kredi taleplerine yanıt veriyor.

387 TL'YE 10.000 TL KREDİİş Bankası'nın kredi faiz oranlarında yaptığı güncelleme sonrasında, 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini aylık 387 TL taksitle yapacak. Kredinin toplam geri ödemesi 36 ay sonunda 13 bin 943 TL olacak.
Yorumlar (0)