İş Bankası SMS Kredi Kampanyası! Anında 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak İş Bankası yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı.

İş Bankası SMS Kredi Kampanyası! Anında 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak İş Bankası yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Pandemi döneminde bankaya gitmek istemeyen kişilere yönelik olarak İş Bankası SMS ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı.

Acil nakit paraya ihtiyaç duyan ancak pandemi nedeniyle kalabalık olan banka şubelerine gitmek istemeyen kişilere yönelik olarak İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İş Bankası SMS kredi kampanyası ile 50 bin liraya kadar nakit ihtiyaçları için kredi kullanma imkanı sundu. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunan İş Bankası tüm nakit ihtiyaçlarınız için anında kredi kullanılmasına olanak sağlıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranı için ise sigorta yaptıran kişilere daha düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuluyor. İŞ BANKASI KREDİ HESAPLAMA EKRANI! 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL OLUR?Pandemi nedeniyle vatandaşın geliri düşerken kış döneminde artan ısınma giderleri ve peş peşe gelen zamlarla vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı katlanarak artıyor. Acil nakit para ihtiyacı olan kişilerin ilk tercihi bankadan kredi çekmek olarak öne çıkarken bankalar da daha fazla müşteri çekebilmek adına yeni kredi kampanyaları açıklamaya devam ediyor. Bu bankalardan biri de İş Bankası oldu. İş Bankası anında SMS ihtiyaç kredisi kampanyası ile bankaya gitmeden, şubesiz ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.50 olarak belirlenirken, 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarları 379.84 Lira olarak belirlendi. 

İŞ BANKASI SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için müşterilerine büyük kolaylıklar sunarken şubeye gitmeden kredi kullanma imkanının yanı sıra İş Bankası müşterisi olan kişiler internet şubesi üzerinden anında kredi kullanırken İş Bankası müşterisi olmayan kişiler ise SMS kredi başvurusu yapabiliyor. İş Bankası SMS ihtiyaç kredisi numarası olarak hepsinin arasında birer boşluk olacak şekilde büyük harflerle NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR yazarak oluşturulan kısa mesajın 4402 numarasına gönderilmesi yeterlidir. Emlak365.com

Yorumlar (0)