İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası'ndan Bir Telefonla Acil İhtiyaç Kredisi

İş Bankası müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını şubeye gelmeden karşılıyor. Müşterilerinin taleplerini güncel ve avantajlı faiz oranlarıyla sağlayan banka, ödeme sürecinde de erteleme ve kolay ödeme seçenekleri sunuyor.

İş Bankası müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını şubeye gelmeden karşılıyor. Müşterilerinin taleplerini güncel ve avantajlı faiz oranlarıyla sağlayan banka, ödeme sürecinde de erteleme ve kolay ödeme seçenekleri sunuyor.

Acil ihtiyaç kredisi kullanacaklar için kampanyalı kredi fırsatı sunan İş Bankası, kredi paketinde yer alan özellikleri yeniliyor. Müşterilerinin taleplerine göre kredi sağlayan banka belli bir limite kadar krediyi banka şubesine gelmeden müşterilerinin hesaplarına tanımlıyor. 

BANKA ŞUBESİNE GİDİLMESİNE GEREK YOK

İş Bankası müşterilerinin kredi taleplerini banka şubesine gelmeden online işlemler ile yanıtlıyor. Belli bir limite kadar olan krediler için mobil bankacılık başvurusu, internet bakacılığı başvurusu yada telefon bankacılığından başvurular kabul ediliyor. Başvuruların onaylanmasının ardından kredi doğrudan hesaba yatıyor. Müşteriler banka şubesine gitmeden kredilerini kullanabiliyorlar. 

Türkiye’nin en gelişmiş şube ağına sahip ve en köklü bankalarından biri olan İş Bankası ihtiyaç kredisi kullanımlarında özel avantajlar sağladığını da ilan etti. Faiz oranlarının genel olarak yüksek olduğu bu süreçte avantajlar genellikle ödeme sürecine dair oldu. 

AVANTAJLI ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş Bankası müşterilerinin ihtiyaç kredisi kullanımlarında 50.000 TL’ye kadar anında kredi imkanı sunuyor. Bu limit online başvurular için duyurulan limit olup 50.000 TL’ye kadar olan krediler için şubeye gitmeye gerek yok. Ancak 50.000 TL’den daha yüksek bir tutarda kredi kullacaklar için banka şube üzerinden başvuru aldığını duyurdu. 

Aylık eşit taksitli ödeme seçeneğinin yanı sıra İş Bankası anında kredi kampanyası ile ayrıca üç ayda bir eşit taksitli, artan, azalan taksitli kredi ödeme seçenekleri sunuyor. Pandemi sürecinde vatandaşların kredi kullanımlarında aradıkları özelliklerden olan 3 ay ödeme erteleme avantajı da anında kredi kampanyasında yer alıyor.

Bankanın güncel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.50 uygulanıyor. İhtiyaç kredisi içn en uzun vadeli ödeme planı ise 36 ay. 

Emlak365.com


Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir