İş Bankası'ndan Tek Tıkla 10.000 TL İhtiyaç Kredisi! Onaylandığında ATM'den Çekebilirsiniz

İş Bankası müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını Anında Kredi Kampanyası kapsamında sağlıyor.

İş Bankası'ndan Tek Tıkla 10.000 TL İhtiyaç Kredisi! Onaylandığında ATM'den Çekebilirsiniz
İş Bankası müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını Anında Kredi Kampanyası kapsamında sağlıyor. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasında banka, müşterilerinin banka şubesine gitmeden SMS yada internet bankacılığı üzerinden yapılan başvuruları değerlendiriyor.

Müşterilerin kredi taleplerinin onaylanması durumunda, kredi limiti anında hesaba yatıyor. Bu sayede müşteriler online başvuru ile kredi talebinde bulunup ATM'den çekebiliyorlar.

İŞ BANKASI'NDAN 10.000 TL KREDİ

İş Bankası'nın Mart 2021 dönemi itibariyle devam edecek olan anında kredi kampanyası kapsamında müşteriler 50.000 TL'ye kadar kredi ihtiyaçlarını bankadan karşılayabiliyorlar. Avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sağlayan banka esas kolaylığı ise ödeme sürecinde sağlıyor. Pandemi dönemi kapsamında müşterilerine ödeme erteleme olanakları sağlayan İş Bankası bu özelliği anında kredi kampanyasında da sunmaya devam ediyor. Müşteriler kredileri onaylandıktan sonra ödemelerine 3 ay sonra başlayabilecek. 1 Mart tarihi itibariyle kredi kullanacak olan bir müşteri ilk taksit ödemesini Haziran başında yapacak.

Anında Kredi Kampanyası Nedir?

İş Bankası resmi web sitesi üzerinden anında kredi kampanyasına dair yaptığı bilgilendirmek açıklamasında, "Anında Kredi, 50.000 TL'ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı size özel faiz oranları ile anında karşılayabileceğiniz pratik bir bireysel kredidir. Üstelik, Anında Kredi’ye başvururken dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli" ifadelerini kullandı.

FAİZ ORANLARI, VADE SÜRECİ VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

* İş Bankası anında kredi kampanyası ile müşteriler yüksek limitle kredi kullanabilecekler. Şubeye gitmeden online başvuru ile 50.000 TL'ye kadar kredi kullanılabilecek. Bunun yanında müşteriler daha yüksek limitle kredi kullanmak isterlerse başvurularını banka şubelerinden yapacaklar.

* Anında ihtiyaç kredisi kapsamında Mart 2021 döneminde müşterilere sunulan faiz oranı yüzde 1.40.

* Ödeme sürecinde sağlanan en önemli avantaj 90 günlük ödeme erteleme olanağı. Bunun yanında müşteriler kendi gelir durumlarına göre esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilirler. Esnek ödeme seçenekleri arasında aylık eşit taksitli, 3 ayda bir ödemeli, artan veya azalan taksitli ödeme seçenekleri mevcut.

* Kredi geri ödemeleri için en uzun vade süreci 36 ay.

10.000 TL İÇİN ÖDEME PLANIBAŞVURU İŞLEMLERİ

Anında kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler isteyenler ihtiyaç kredisi başvurularını İş Cep mobil uygulaması, internet bankacılığı yada ATM'lerden yapabilirler.
Yorumlar (0)