İş Bankası'ndan Yüzde 20 İndirim Fırsatıyla 15.000 TL Alışveriş Kredisi

Alışveriş yapacak olan vatandaşlar için özel faiz oranlarıyla kredi kampanyası sağlayan bankalardan bir tanesi İş Bankası.

İş Bankası'ndan Yüzde 20 İndirim Fırsatıyla 15.000 TL Alışveriş Kredisi

Alışveriş yapacak olan vatandaşlar için özel faiz oranlarıyla kredi kampanyası sağlayan bankalardan bir tanesi İş Bankası. Banka müşterilerine elektronik alışverişlerde geçerli kredi imkanı sunuyor. İş Bankası'nın açıkladığı bu kredi olanakları ve kredi kullanım şartları sizlerle.

İş Bankası alışverişlerde geçerli olmak üzere farklı bir kredi kampanyası sunuyor. Müşterilerine düşük faiz oranı ve esnek ödeme seçenekleri sunan İş Bankası bu krediyi yalnızca anlaşmalı firmalar için sağlıyor. Bankanın elektronik alışverişlerde geçerli kredi kampanyasının detayları sizlerle.İŞ BANKASI ALIŞVERİŞ KREDİSİ İş Bankası tarafından sağlanan alışveriş kredisi Genpa internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli. Banka bu internet sitelerinden çeşitli ihtiyaçlarını gideren müşterilerine 15.000 TL'ye kadar alışveriş kredisi imkanı sunuyor. Banka kredi kullanımlarında müşterilere sunulan faiz oranlarını ise başvuru aşamasında duyuruyor. Geri ödemelerde esnek ödeme seçenekleri sunan İş Bankası müşterilerine 60 aya varan vade imkanı da sağlıyor. Ancak elektronik alışverişlerde vade sayıları bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 ay, 3.500 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum vade 12 ay, 3.500 TL üzerindeki cep telefonlarında maksimum vade 3 ay olarak duyuruldu. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?Söz konusu kredi için başvuru aşaması internet üzerinden yapılan alışveriş aşamasında yapılacak. Bu ürünler için ödeme ekranına tıklayacak müşteriler bu ekran üzerinden kredi başvurularını bankaya iletecekler. Emlak365.com


Yorumlar (0)