İşçilere Nisan'da Kampanyalı Kredi Veren Devlet Bankaları

Özel sektörde çalışan işçilere, personellere kampanyalı kredi sağlayan iki devlet bankası bulunuyor. Bu bankaların özel olarak duyurdukları kredi kampanyasının detayları haberimizde.

İşçilere Nisan'da Kampanyalı Kredi Veren Devlet Bankaları
Kamu bankaları müşterilerinin çalışma durumlarına ve düzenlerine göre ek kredi kampanyaları sunuyorlar. Bankalar genellikle kamu personelleri ile emeklilere özel ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi kampanyaları sunarken iki kamu bankası işçilere özel kredi paketi oluşturdu.

ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA KREDİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası ve Halk Bankası özel sektörde çalışan işçilere, asgari ücretlilere veya vasıflı personel konumunda çalışanlara kampanyalı kredi sağlayan iki devlet bankası.

Bu iki banka çalışanların aylık maaşlarını banka bünyesinden alıyor olmak şartıyla çok özel olanaklarla kredi sağladıklarını ilan ettiler. Standart ihtiyaç kredisi faiz oranlarından daha düşük faiz oranıyla ve daha esnek ödeme seçenekleri ile sağlanan kredileri sizler için araştırdık. İşte kredi kullanacak olan çalışanlara sağlanan imkanlar.

HALK BANKASI KREDİ KAMPANYASI

Halk Bankası tarafından özel sektörde çalışan personellere sağlanan ihtiyaç kredisi kampanyasında vatandaşlara yüzde 1.51 oranı sunuluyor. Halkbank müşterilerine bu kredi kampanyasında 36 ay vade olanağı sağlıyor. Bankanın standart ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.54 seviyesinde yer alıyor.

Halkbank'ın halen devam eden kredi kampanyası ile ihtiyaçlarını gidermek isteyen müşteriler için banka 3.000 TL'den 100.000 TL'ye kadar kredi olanağı sunuyor. Bankanın sağladığı bu kredi olanağında müşterilerin aylık gelir durumu önemli. Gelire göre sağlanan ihtiyaç kredisinde asgari ücretle çalışan müşteriler genellikle 30 bin TL ile 35 bin TL arasında kredi kullanabilirler. Ek teminat gösterilmesi durumunda limit yükselir.

ZİRAAT BANKASI KREDİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi kampanyasında da müşterilere çok yüksek limitlerle kredi imkanı sağlanıyor. Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler 3.000 TL'den 100.000 TL'ye kadar uzanan kredi kullanabilirler. Ancak Halkbank kredisinde uygulanan tüm koşullar bu kredi paketinde de geçerli.

Ziraat Bankası'nın çalışanlara sağladığı 'Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi' kredi paketinde uygulanan aylık kredi faiz oranı yüzde 1.51. Banka müşterilerine 36 ay vadeli esnek ödemeli seçenekler sunuyor.
Yorumlar (0)