Isı Yalıtımı, Dış Cephe Boyası, Çatı Onarımı Yapacaklara Tadilat Finansmanı

Evini, binasını yenilemek isteyen vatandaşlar yaz ayları sona ermeden bu ihtiyaçlarını karşılamak istiyorlar. Bizlerde vatandaşların bu ihtiyaçları için finansman sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası'nın sunduğu imkanları inceledik. Taksitle ev tadilat işlemlerini tamamlamak isteyen vatandaşlara sağlanan olanaklar haberimizde.

Isı Yalıtımı, Dış Cephe Boyası, Çatı Onarımı Yapacaklara Tadilat Finansmanı

Pandemi sürecinin gölgesinde geçen yaz aylarında vatandaşlar evlerinin genel ihtiyaçlarını tamamlamak istiyorlar. 

Bu kapsamda binalarının eksikliklerini gidermeyi amaçlayan vatandaşlar bu tamirat atdilat işlemleri için kredi ve finansman imkanlarını araştırıyorlar. Bu alanda özel bir finansman sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası'nın sunduğu oranları sizlerle paylaşıyoruz. 

60 AY VADELİ TADİLAT FİNANSMANI

Albaraka Türk Katılım Bankası, Tadilat Finansmanı; bina bakımları için sı yalıtımı, dış cephe boyası, çatı onarımı, bahçe bakım giderleri (peyzaj işlemleri için) güvenlik ve kamera sistemleri vb.alanlarda, konut bakımları için ev içi tadilat, bakım, dekorasyon (malzeme, işçi masrafı) alanlarında sağlanıyor. 

Banka müşterilerine bu finansman için 3 farklı kar payı oranı imkanı sağlıyor. Bu 3 seçenek vade sürecine göre değişmekte olup Albaraka Türk Katılım Bankası şu bilgileri verdi. 

Ev için yada bina bakımları için finansman kullanacak olan vatandaşlar geri ödemelerini 3 ay ile 24 ay arasında yapmayı planlarsa yüzde 0.95 kar payı oranıyla finansman kullanabilecekler. Ancak geri ödemeler 25 ile 36 ay arasında olacaklar finansman kullanımı yüzde 0.99 olarak uygulanacak. Daha uzun vadeli finansmanlarda ise geri ödemeler yüzde 1.05 kar payı oranıyla yapılacak. 

ÖRNEK ÖDEME PLANI

Albaraka Türk Katılım Bankası, Tadilat Finansmanı ile 30.000 TL finansman kullanacak ve 24 ay vade ile ödeyecek bir müşteri için oluşacak ödeme planı tablosu. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)