Kamu Çalışanlarına 1.914 TL Taksitle 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Halkbank'tan!

Türkiye'de ihtiyaç sahibi vatandaşlar ihtiyaç kredisi imkanlarını araştırmaya devam ediyorlar. Nakit ihtiyaçlarına çözüm üreten bankalardan birisi olan Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi düzenliyor. Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyalarının özellikleri nelerdir?

Kamu Çalışanlarına 1.914 TL Taksitle 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Halkbank'tan!

Türkiye'de son dönemlerin ekonomik gelişmeleri özellikle sabit gelirli vatandaşları zor durumda bırakmaya başladı. Bundan dolayı da vatandaşlar ekstra nakit ihtiyacı hissettikleri için bunu temin edebilecekleri yolları araştırmaya başladılar. Bu yolların en çok kullanılanları ise bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyaları oldu.

Sabit gelirli olan kamu çalışanlarına çoğu banka tarafından ihtiyaç kredisi verilirken kolaylık sağlanırken Halkbank tarafından ise kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. Halbank'ın komu çalışanı müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekil verdiği ihtiyaç kredisi kampanyasında çok sayıda avantaj yer alıyor. Bu avantajları kullanmak isteyen kamu çalışanları Halkbank ile temasa geçerek ihtiyaç kredisi şartlarını detaylı bir şekilde öğreniyorlar.

HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank tarafından kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında açıklamalarda bulunuldu. Buna göre kamu çalışanlarına 36 ay vade ve aylık yüzde 1,54 faiz oranı ile 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı tanınıyor. Bu krediyi kullanmak isteyen kamu çalışanlarına beş ayrı geri ödeme tercihi sunuluyor. Buna göre kamu çalışanı müşteriler ödemelerini aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli olarak yapabiliyorlar. Kendisine en uygun ve bütçesini yormayacak ödeme modelini seçen kamu çalışanı müşteriler ihtiyaç kredilerini kolay bir şekilde kullanabiliyorlar.

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

Halkbank'a ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kamu çalışanı müşterilere aylık olarak yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Bu kampanya kapsamında 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.914 TL kredi taksiti öderler. Vade sonunda ise müşterilerin bankaya toplam ödedikleri tutar ise 68.906 TL oluyor. Kamu çalışanı müşteriler Halkbank'a 50 Bin TL ihtiyaç kredisi karşılığında 3 yılda anapara haricinde faiz ve diğer masraflar olarak toplam 18.906 TL öderler.

Yorumlar (0)