İHTİYAÇ KREDİSİ

Kamu ve Özel Bankalardan Mini Kredi Paketleri

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ile İNG Bank, TEB; QNB Finansbank gibi çok sayıda özel banka müşterilerinin düşük tutarlı ihtiyaç kredileri için özel fırsatlar sunuyorlar.

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ile İNG Bank, TEB; QNB Finansbank gibi çok sayıda özel banka müşterilerinin düşük tutarlı ihtiyaç kredileri için özel fırsatlar sunuyorlar.

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yüksek bantlarda bulunuyor olsa da vatandaşların kredi talepleri devam ediyor. 

Ocak ayının kalan döneminde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler en düşük faiz oranlarını kullanmak istiyorlar. Bankalar ise çeşitli kredi paketleri ile müşterilerinin bu ihtiyaçlarına karşılık veriyorlar. İşte bankaların ihtiyaç kredisi faizleri. 

EN DÜŞÜK FAİZ ORANIYLA KREDİ

Ocak ayı ortasında standart ihtiyaç kredilerinde en düşük faiz oranı yüzde 1.45 bandında bulunuyor. TEB kış kredisi kampanyasıyla müşterilerine kredi puanlarının yüksek olması şartıyla yüzed 1.45 faiz oranıyla kredi sağlıyor. TEB tarafından sağlanan bu kredi paketi ile 5.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri, ödemelerini 36 ay vade ile yapmak istediğinde aylık 188 TL ödemer yapar. 3 yıl sonunda ödenecek olan toplam para ise 6 bin 795 TL oldu. 

Diğer Bankalar

TEB dışında düşük kredi faiz oranına sahip bir diğer banka İş Bankası. Türkiye’nin en geniş şube ağına sahip bankalarından olan İş Bankası müşterilerine yüzde 1.50 faiz oranıyla kredi sağlıyor. Bankanın kredi paketi kapsamında 50.000 TL’ye kadar kullanılacak krediler için banka şubesine gitmeye gerek yok. İNG Bank ise müşterilerine yüzde 1.54 faiz oranıyla kredi imkanı sağlıyor. Şekerbank’ın kampanyalı kredi faiz oranı da yüzde 1.54. 

Devlet Bankaları

Vakıfbank müşterilerine yüzde 1.59 faiz oranıyla 36 ay vadeli kredi sunuyor. Halkbank’ın 3 yıl ödemeli esnek ödeme seçenekleri ile sunduğu kredi faiz oranı yüzde 1.75, Ziraat Bankası’nın kredi faiz oranı ise yüzde 1.79 olarak uygulanıyor.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir