Kasım Sonu Faizleri! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank'ın 5.000 TL Mini Kredi Ödemeleri

Kasım ayının son günlerinde devlet bankalarından kredi kullanacak olan müşteriler için Ziraat Bankası'nın, Halkbank'ın ve Vakıfbank'ın faiz oranlarını 5.

Kasım Sonu Faizleri! Ziraat, Halkbank, Vakıfbank'ın 5.000 TL Mini Kredi Ödemeleri

Kasım ayının son günlerinde devlet bankalarından kredi kullanacak olan müşteriler için Ziraat Bankası'nın, Halkbank'ın ve Vakıfbank'ın faiz oranlarını 5.000 TL kredi kullanımı üzerinden inceledik. 3 ay ödeme erteleme imkanı bulunan kredi paketlerinde en uzun vade süreci ise 36 ay olarak uygulanıyor.

Kasım ayı sonunda kredi faiz oranlarında yaşanan artış kademeli olarak devam ediyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen acil para ihtiyacı bulunan vatandaşlar tüm bankaların kredi faiz oranlarını tek tek araştırıyorlar. En uygun oranlarla kredi kullanmak isteyenler için kamu bankaları tarafından sunulan faiz oranları ise yüzde 1.40 bandından başlıyor. DEVLET BANKALARININ KREDİ FAİZ ORANLARI YÜZDE 1.40 BANDINDAN BAŞLIYORDevlet bankaları tarafından sunulan kredi faiz oranları kısa süre önce yenilendi. Bankalar resmi sitelerinden ilan ettikleri yeni oranlarını müşterilerine duyurdular. Yeni oranlar ile 3 kamu bankası arasında en düşük faiz oranı yüzde 1.40 olurken bu oran Vakıfbank tarafından sağlanıyor. Halkbank ve Vakıfbank ise müşterilerine aynı faiz oranlarıyla yüzde 1.59 faizle kredi imkanı sunuyorlar. Bu faiz oranlarıyla 5.000 TL kredi kullanacak ve ödemelerini 36 ay vade ile yapacak olan müşteriler için aylık ödeme planı ise şu şekilde olacak. 

DEVLET BANKALARININ ESNEK KREDİ ÖDEME SEÇENEKLERİDevlet bankaları müşterilerinin kredi kullanımlarına farklı ödeme seçenekleri sunabiliyorlar. Müşterilerin talebi ve gelir durumlarına göre belirlenen esnek ödeme seçenekleri aylık eşit taksitli, 2 aylık veya 3 aylık eşit taksitli, artan azalan taksitli ve serbest ödeme seçenekleri ile sağlanıyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)