Kefilsiz, Şartsız PTT Tüketici Kredisi! Anında 36 Ay Vadeli 30 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

PTT Tüketici kredisi kampanyası ile acil nakit paraya ihtiyacım var diyenlere kefilsiz, şartsız 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunuldu. 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere hitap eden Aktif Bank PTT ihtiyaç kredisi kampanya başvuru şartları, kredi faiz oranları ve kredi hesaplama tablosu haberimizde...

Kefilsiz, Şartsız PTT Tüketici Kredisi! Anında 36 Ay Vadeli 30 Bin Lira İhtiyaç Kredisi
Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken şube ağının her geçen gün yaygınlaşması ile kredi çekmek isteyen kişilerin yeni gözdelerinden biri de PTT şubeleri oldu. PTT tüketici kredisi kampanyası kapsamında Aktif Bank kefilsiz, şartsız kredi vereceğini duyurdu.

AKTİF BANK PTT KREDİSİ KAMPANYASI DETAYLARI NELER?

Türkiye'nin en kolay kredi veren bankaları arasında yer alan Alternatif Bank tarafında başlatılan kampanya PTT internet sitesi üzerinden ilan edildi. Yapılan açıklamada "Acil nakit ihtiyacı olanlara Kefilsiz, Şartsız Aktif Bank'tan İhtiyaç Kredisi! Nakit ihtiyaçlarınız için, yüzde 2,59'dan başlayan faizlerle 36 ay vade ve 30 bin liraya kadar size en yakın PTT iş yerlerine giderek bilgi ve belgelerinizi iletip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

N Kolay İhtiyaç Kredi faiz oranı, kredi notunuza göre değişkenlik gösterebilir. Hesaplamada kullanılan yüzde 2,59 aylık akdi faiz oranı, en yüksek skor bandında bulunan kişiler için geçerli olan kredi faizidir" denilerek merak edilen sorular yanıtlandı.30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANAN KİŞİLERİN AYLIK TAKSİT TUTARLARI KAÇ TL, NE KADAR OLACAK?

Kampanya kapasında 30 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulurken kredinin aylık taksit tutarı ise çekilen vadeye göre belirlenecek. Örneğin 30 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan bir kişi;

12 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmesi durumunda aylık 3 bin 33 TL taksit öderken, 24 ay vadeli kredi paketinde bin 792 TL taksit ödemesi yapacak. 36 ay vadeli kredi kullanan kişilerin ise aylık taksit ödemesi bin 369 TL olarak gerçekleşecek.

36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan bir kişinin aylık taksit ödemesi ise 465 TL olarak gerçekleşecek. PTT şubeleri üzerinden kimlik belgesi ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilecek. Kredi başvurusu onaylanan kişilere anında 30 bin liraya kadar nakit para desteği sağlanacak.
Yorumlar (0)