Kış Kredisi QNB Finansbank'tan! SMS'le Başvuruya 50.000 TL Kredi

QNB Finansbank kasım sonu itibariyle ihtiyaç kredisi faizlerini değiştirdi.

Kış Kredisi QNB Finansbank'tan! SMS'le Başvuruya 50.000 TL Kredi

QNB Finansbank kasım sonu itibariyle ihtiyaç kredisi faizlerini değiştirdi. Müşterilerin hane gelir durumlarına göre belirlenen ödeme yöntemleri ile kullanılan kredi için banka SMS ve İnternet Bankacılığı ile başvuru kabul ediyor. Bankanın elektronik başvuru ile sunduğu kredi kullanımlarında limit 50.000 TL olarak uygulanıyor.

QNB Finansbank müşterilerine kış döneminde yeni imkanlarala ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Bankanın resmi sitesinden ilan ettiği ihtiyaç kredisi özelliklerinde yer alan ve müşteriler içinavantaj sağlayacak tüm olanaklar sizlerle. İşte QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası.



KIŞ KREDİSİ KAMPANYASI QNB FİNANSBANK'TAN



QNB Finanbank müşterilerine koronavirüs ile mücadele sürecinde online işlemler ile kredi başvurusu sağlıyor. 



Banka mobil uygulaması, internet bankacılığı, müşteri hizmetleri yada SMS ile şubeye gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Bankanın elektronik kanallar ile başvurularını kabul ettiği kredi kullanım limiti ise 50.000 TL. Eğer müşteriler daha yüksek tutarlı kredi kullanmak isterlerse banka şubelerine gitmeleri gerekiyor. 



Kredi Risk Puanına Göre Faiz Oranı



QNB Finanbank ihtiyaç kredisinde müşterilerin kredi risk puanları çok büytük önem arz ediyor. Banka güvenilir grupta yer alan kredi puanı yüksek müşterilerine resmi sitesinden ilan ettiği oranlarla kredi sağlıyor. Ancak kredi puanı düşük olan müşteriler için kişiye özel oran sunuyor. 



50.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI



QNB Finanbank tarafından sağlanan bu olanaklar ile 50.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri 36 ay vade ile geri ödemek yapmak isterse banka yüzde 1.35 faiz oranı uygulayacak. 





Emlak365.com


Yorumlar (0)