Kış Öncesi Doğalgaz Masrafları için 36 Ay vadeli Doğalgaz Dönüşüm Finansmanı

Kış öncesi bakım onarım ve dönüşüm işlemleri için finansman kullanmak isteyenlere faizsiz bankacılık işlemleri ile finansman sağlanıyor. Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sağlanan finansman ile müşterilere 36 ay vadeli ödeme planı sunuluyor. Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan finansman kullanacaklar için tüm finansman özellikleri.

Kış Öncesi Doğalgaz Masrafları için 36 Ay vadeli Doğalgaz Dönüşüm Finansmanı

Ailelerin kış hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede evin bakım onarımlarını yaptıran vatandaşlar doğalgaz sistemleri konusunda da yenileme içerisindeler. 

Doğalgaz dönüşümü yapmayı planlayan vatandaşlar için bankalar ihtiyaç kredileri ile nakit desteği sağlarken katılım bankaları da hemen hemen benzer özelliklerle finansman imkanı sunuyorlar. Bu alanda özel finansman sağlayan tek katılım bankası ise Albaraka Türk Katılım Bankası. 

DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM FİNANSMANI

Albaraka Türk Katılım Bankası'nın sağladığı doğalgaz dönüşüm finansmanı evinizin çok daha ekonomik ve çevreci bir yöntemle ısınmasını sağlamanız amacıyla veriliyor. 

Banka bu finansman kullanımlarında müşterilerin dönüşüm ücretleri için harcamaları gereken masrafları finansman olarak sağlıyor. Bu finansman için banka tarafından sağlanan ödeme daha sonra vade sürecine göre belirlenen kar payı oranları ile bankaya geri ödeniyor. 

Bankanın Belirlediği Kar Payı Oranları

Albaraka Türk Katılım Bankası'nın sitesinden ilan ettiği vade sürecine göre kar payı oran tablosu. 

Bankadan gelir durumu ve kredi risk puanıza göre belli bir limite kadar finansman kullanımı sağlayabilirsiniz. Finansman için ön başvuruları bankanın telefon ve internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Ancak finansman kullanımı için banka şubesine gidilmesi gerekiyor.

Emlak365.com