Kredi Çekmek İsteyenler İçin Büyük Fırsat: Masrafsız, Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle Nakit Para Desteği!

Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere faizsiz ve masrafsız kredi desteği müjdesi geldi.

Kredi Çekmek İsteyenler İçin Büyük Fırsat: Masrafsız, Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası İle Nakit Para Desteği!

Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere faizsiz ve masrafsız kredi desteği müjdesi geldi. Fibabanka tarafından başlatılan kampanya kapsamında kiraz hesap açan kişilere faizsiz ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Faizsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri, faizsiz kredi veren bankalar var mı, fibabanka ihtiyaç kredisi, Fibabanka faizsiz kredi nasıl çekilir, başvuru şartları neler, başvuru nereden yapılır? Kampanyanın detayları haberimizde...

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından atılan parasal sıkılaşma politikaları nedeniyle bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken kredi çekmek isteyen vatandaşlar da en uygun kredi veren bankalar hakkında araştırma yapmaya devam ediyor. Özellikle de ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında faiz oranları büyük değişikilkler gösterirken bazı bankalarda daha düşük faiz oranları ile kredi verilmektedir. Fibabanka ise diğer bankalardan farklı olarak faizsiz ihtiyaç kredisi desteği verileceğini duyurdu. FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR VAR MI? FİBABANKA FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?Türkiye'nin en çok kredi veren özel bankaları arasında yer alan Fibabanka masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kiraz hesap açan kişilere özel olarak hem masrafsız hem de faizsiz kredi desteği verileceğini duyurdu. Fibabanka kiraz hesap müşterilerinin faydalanacağı kampanyası kapsamında verilen kredi desteği bin lira olarak duyuruldu. Kredi vadesi ise 6 ay ile sınırlandırıldı. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilere yönelik olarak son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2020 olarak duyuruldu. 

Bankaların güncel faiz oranlarını takip etmek için;Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ FİBABANKA FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?
  • Faizsiz kredi kampanyasından sadece faiz alan TL Kiraz Hesap müşterileri faydalanabilmektedir.

  • Kredi tutarı Fibabankar internet sitesinde belirtilen Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığına denk gelen Vadesiz Alt Limit Tutarı kadar kullandırılmaktadır. Bu rakam Kasım ayında 1.000 TL olarak uygulanmaktadır. 

  • Faizsiz, masrafsız ihtiyaç kredisi vadesi maksimum 6 ay olarak verilmektedir. Kredi vadesi sonlanana kadar kredi tutarı blokede tutulmaktadır.

  • Kredi nakit karşılıklı olup kredi çeken kişinin vadesiz alt limiti karşılık vazifesi görür.

  • Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.Emlak365.com


Yorumlar (0)