Kredi Çekmek İsteyenler İçin PTT Kefilsiz, Şartsız Anında 80 Bin TL İhtiyaç Kredisi Aralık Kampanyası Başladı!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler bankaların yükselen kredi faiz oranları sonrasında alternatif çözüm önerileri ararken en çok tercih edilen yöntemlerin başında ise PTT kredi kampanyaları yer alıyor.

Kredi Çekmek İsteyenler İçin PTT Kefilsiz, Şartsız Anında 80 Bin TL İhtiyaç Kredisi Aralık Kampanyası Başladı!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler bankaların yükselen kredi faiz oranları sonrasında alternatif çözüm önerileri ararken en çok tercih edilen yöntemlerin başında ise PTT kredi kampanyaları yer alıyor. Peki, Aralık ayına özel olarak düzenlenen PTT ihtiyaç kredisi kampanyaları neler, PTT den ihtiyaç kredisi nasıl çekilir, emekli kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi faiz oranları ne kadar, başvuru şartları neler?

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları baş döndüren bir hızla yükselmeye devam ederken acil nakit paraya ihtiyacım var diyen kişiler de alternatif çözüm önerileri aramaya devam ediyor. Bankalara alternatif arayan kişiler tarafından en çok tercih edilen yöntemlerden biri de PTT ihtiyaç kredisi paketleri olarak öne çıkıyor. PTT KIŞ KREDİSİ KAMPANYASI ARALIK 2020!PTT tarafından yapılan açıklamada "Acil Nakit ihtiyacı olan emeklilerimize Kefilsiz, Şartsız N KOLAY Emekli Kredisi ! Hemen en yakın PTT merkezine gelin 80.000 TL' ye kadar kredinizi anında alın" ifadeleri ile yeni kampayasını duyurdu. Aktif Bank N Kolay işbirliği ile gerçekleştirilen kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,49 olarak belirlendi. Kredi kampanyasında alt başvuru limiti 1.250 TL olarak açıklanırken üst kredi limiti ise 80 bin lira ile sınırlandırıldı. 

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! Güncellenen yeni oranlar sonrasında PTT ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarları da belirlenmiş oldu.

5 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri;12 ay vadeli kredi paketinde 501,95 TL, 24 ay vadeli kredi paketinde 294,86 TL ve 36 ay vadeli kredi paketinde 228,61 TL olarak gerçekleşecek. 10 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri;12 ay vadeli kredi paketinde 1.003,90 TL, 24 ay vadeli kredi paketinde 589,71 TL ve 36 ay vadeli kredi paketinde 457,22 TL olarak gerçekleşecek. PTT İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?PTT kredi başvurusu tüm PTT şubeleri üzerinden sadece kimlik belgesi ile yapılabilmekte olup kampanyadan sadece maaşını PTT şubeleri üzerinden alan emekliler yararlanabilmektedir. PTT EMEKLİ KREDİSİ YAŞ SINIRI KAÇ, PTT EMEKLİLERE KAÇ YAŞINA KADAR KREDİ VERİYOR?PTT emekli kredisi için yaş sınırı 83 olarak uygulanmaktadır. Yani emeklinin yaşı ve kullanmış olduğu kredi vadesinin toplam sayısı en fazla 83 olmalıdır. Örneğin 81 yaşında olan bir emekli en fazla 24 ay vadeli kredi kullanabilir. Emlak365.com


Yorumlar (0)