Kredi Faiz Oranları! Ziraat Bankası Yeni Yıl Öncesi İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası yeni yıl öncesi kredi faiz oranları ev alacaklar, arabasını yenilemek isteyenler ve nakit ihtiyacı olanlar için yakından takip ediliyor.

Kredi Faiz Oranları! Ziraat Bankası Yeni Yıl Öncesi İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası yeni yıl öncesi kredi faiz oranları ev alacaklar, arabasını yenilemek isteyenler ve nakit ihtiyacı olanlar için yakından takip ediliyor. Bankanın sunduğu bu kredi oranlarını ve hesaplama ekranı detayları Emlak365'te.

Yeni yıl öncesi kredi faiz oranları bankalara göre değişiyor. Çok sayıda banka farklı kredi paketlerini müşterilerine sunarken Ziraat Bankası'da kısa süreli aralıklarla kredi faiz oranlarını yeniliyor. 

Ziraat Bankası'nın son değişikliklerinin ardından ev alacaklar için konut kredisi, araba alacaklar için taşıt kredisi ve paraya ihtiyacı olanlar için ihtiyaç kredisi faiz oranlarını tek tek araştırdık. Ziraat Bankası güncel kredi faiz oranları listesi;

ZİRAAT BANKASI'NIN YENİ YIL ÖNCESİ KREDİ PAKETLERİ

Ziraat Bankası müşterilerinin durumlarına göre kredi paketi sağlıyor. Örneğin banka özel sektörde veya kamu kurumlarında çalışan personeller için ayrı, emekli müşterileri için ayrı kredi oranları sunuyor. Bankanın tüm gruplar için sağladığı kredi oranlarında ise en önemli detay maaş müşterisi olmaları. Bunun dışında banka tüm vatandaşlar ve yeni yeni müşteriler için de özel kredi olanakları sağlıyor. 

Ev alımları için Ziraat Bankası'nın tercih edenler için banka hem 120 ay vadeli hemde 180 ay vadeli konut kredisi olanakları sağlarken araba alacaklar için 0 ve 2. el araçlara özel kredi fırsatları da sunuyor. İhtiyaç kredisinde ise bankanın kişinin krediyi kullanım alanı, çalışma durumu ve diğer özelliklerine göre ihtiyaç kredisi imkanları sağlıyor. 

ZİRAAT BANKASI KONUT, İHTİYAÇ VE TAŞIT KREDİSİ ORANLARI

Ev alacaklar için güncel faiz oranı; Ziraat Bankası ev alacak olan müşterilerine 120 ay vadeli konut kredisi için yüzde 1.70 faiz oranı sunuyor.

Araba alacaklar için güncel faiz oranı; Ziraat Bankası kaskolu taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.75, kaskosuz taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.77. 

Nakit ihtiyaçlar için güncel faiz oranı; Ziraat Bankası 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi 36 ay vade ve yüzde 1.69 faiz oranıyla veriyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)