Kredi Faiz Oranlarında Dengeler Değişti! QNB Finansbank En Düşük Faiz Oranını Sundu!

10 bin TL limitli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredileri için açıklanan en avantajlı faiz oranları QNB Finansbank ve Vakıfbank'tan geldi.

Kredi Faiz Oranlarında Dengeler Değişti! QNB Finansbank En Düşük Faiz Oranını Sundu!
10 bin TL limitli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredileri için açıklanan en avantajlı faiz oranları QNB Finansbank ve Vakıfbank'tan geldi. QNB Finansbank bu ay ihtiyaç kredilerinde %1,39 faiz oranı uygularken, Vakıfbank ise listenin ikinci sırasına geçerek %1,42 faiz oranını uyguluyor.

İhtiyaç Kredisi Yeni Faiz Oranları Neler?


Avantajlı faiz oranına sahip olan QNB Finansbank %1,39 faizli ihtiyaç kredisini 10 bin TL limitle 36 ay vade seçeneğinde kullananlar aylık 372 TL’lik düşük taksitleri karşılayacaklar. Vakıfbank’ın %1,42 faizli, 36 ay vadeli ve 10 bin TL limitli ihtiyaç kredisini kullananlar ise aylık 374 TL’lik taksitleri karşılayacaklar.

Listenin 3. sırasına bakıldığında ise geçen ay sunduğu avantajlı faiz ile liderlikte yer alan ING Bank görülüyor. ING Bankası bu ay artık %1,44 faiz oranından ihtiyaç kredi sunacak. Bu kapsamda en avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranını sunan yeni banka QNB Finansbank oldu. ING Bankasından 10 bin TL tutarında, %1,44 faizli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini kullananlar ise aylık 375 TL’lik taksitleri karşılayacaklar.

TEB Avantajlı Faizi ve Rakiplerini Yakalayamayan Bankalar


Bu bankaların hem ardından yer alan ve son olarak en avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranını sunan banka ise TEB oldu. TEB yaptığı son güncellemeler ise ihtiyaç kredisini %1,45 faiz oranı uygulayarak 36 ay vade kapsamında verecek. 10 bin TL limit için bu niteliklerin uygulaması halinde aylık 376 TL’lik taksitler talep ediliyor.

Mart ayı içinde rakiplerini avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranı sunma açısından yakalayamayan bankalar ise Akbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi oldu. Son değişimlere göre Akbank %1,90, Garanti BBVA %2.02 ve Yapı Kredi %2.21 faiz oranını ihtiyaç kredisi sınıfında uyguluyor. Bu krediler için aylık taksitler ise sırası ile 410 TL, 420 TL ve 435 TL olarak talep edilecek.
Yorumlar (0)