Kredi Faizlerine Bahar Erken Geldi! Acil Paraya İhtiyacı Olanlara 3 Ay Ertelemeli Bahar Kredisi İhtiyaç Kredi Kampanyaları Mart 2021

Merkez Bankası Mart 2021 toplantısı öncesi kredi çekmek isteyenlere son uyarı geldi. Yükselen dolar kuru ve enflasyon neden ile toplantıda ekonomistler en az 75 baz puanlık faiz artırımı beklerken yapılacak böyle bir müdahale ile bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarında da yükseliş yaşanabileceği belirtiliyor.Bu nedenle ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere Merkez Bankası faiz kararı açıklaması öncesinde harekete geçilmesi yönünde uyarılar gelirken bankalar da Mart ayına özel yeni ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurmaya devam ediyorlar.

Kredi Faizlerine Bahar Erken Geldi! Acil Paraya İhtiyacı Olanlara 3 Ay Ertelemeli Bahar Kredisi İhtiyaç Kredi Kampanyaları Mart 2021
Merkez Bankası Mart 2021 toplantısı öncesi kredi çekmek isteyenlere son uyarı geldi. Yükselen dolar kuru ve enflasyon neden ile toplantıda ekonomistler en az 75 baz puanlık faiz artırımı beklerken yapılacak böyle bir müdahale ile bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarında da yükseliş yaşanabileceği belirtiliyor.

Bu nedenle ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere Merkez Bankası faiz kararı açıklaması öncesinde harekete geçilmesi yönünde uyarılar gelirken bankalar da Mart ayına özel yeni ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurmaya devam ediyorlar. Yükselen faiz oranları nedeni ile vatandaşı yeniden kredi paketlerine çekmek isteyen bankalar 3 ay ertelemeli kredi paketlerini devreye aldı.

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ ŞİMDİ AL HAZİRAN 2021'DE ÖDE İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

3 ay ertelemeli kredi veren bankalardan biri de QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketi ile sunulan ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.39 olarak belirlenirken bu kredi paketinden yararlanarak 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 371 TL olarak gerçekleşecek.ING BANK 3 AY ERTELEMELİ CEPTE KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI MART 2021!

Cepte kredi kampanyası ile ING Bank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yüzde 1.44 seviyesinden başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. Sunulan kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler ING Bank ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini ING Bank internet sitesi, internet şubesi, mobil bankacılık uygulamaları ile kendilerine en yakın ING Bank şubeleri üzerinden yapabilecek.Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişilerin 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda ödeyecekleri aylık taksit miktarı 375 TL olarak gerçekleşecek. Kampanya kapsamında isteyen kişiler ilk taksit ödemelerini Haziran ayına öteleme imkanına sahip olacak.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ KAMPANYASI İLE 90 GÜN ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

İş Bankası tarafından yapılan duyuru ile Anında Kredi kampanyası kullanıma sunuldu. Başlatılan kredi kampanyası ile 90 güne kadar ödemesiz dönemli 3 ay ertelemeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. İş Bankası anında Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvuru yapılmasına olanak sağlanıyor.ŞEKERBANK 3 AY ERTELEMELİ FERAHLATAN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Şekerbank ferahlatan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 1.44 seviyesinden başlayan faiz oranları ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği veriliyor. Kredi kampanyasından yararlanan kişilerin ilk taksit ödemeleri Haziran ayında başlarken kredi faiz oranı ise başvuruda bulunan kişinin kredi notu seviyesine göre belirleniyor.Kampanyadan yararlanan kişilerin aylık kredi taksit ödemesi tutarı 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi paketinde 381,32 TL olarak gerçekleşecek.
Yorumlar (0)