Kredi Kartı Borç Kapatma, Transfer Kredisi Veren Tüm Bankalar

Kredi kartı borcu olan vatandaş bankaların sağladığı kredi olanakları ile borçlarını kapatabilir ve dağınık halde bulunan borçlarını tek bir bankada toplayabilirler.

Kredi Kartı Borç Kapatma, Transfer Kredisi Veren Tüm Bankalar

Kredi kartı borcu olan vatandaş bankaların sağladığı kredi olanakları ile borçlarını kapatabilir ve dağınık halde bulunan borçlarını tek bir bankada toplayabilirler. Bu kapsamda kredi veren bankaların listesi ve kredi özellikleri haberimizde.

Pandemi sürecinin etkisi ve tedbir önlemleri kapsamında kredi kartı kullanımları arttı. Bu dönemde farklı bankalarda ki kredi kartları üzerinden alışveriş yapan bazı vatandaşların borçları birikti. Her bankaya ayrı ayrı ödemek yapmak zorunda olan vatandaşlar için bazı bankalar borç kapatma imkanı veriyorlar. BORÇ KAPATMA KREDİ NEDİR? ÖZELLİKLERİ NELER?Borç kapatma kredisinde vatandaşlara sağlanan en önemli avantaj borçlarını tek bir kalemde toplayabilmeleri. Vatandaşlar bu kredi olanağı ile tüm kredi kartı borçlarının tutarı kapsamında kredi kullanıyorlar. İhtiyaç kredisi özellikleri sağlanan bu kredi olanağında bankalar müşterilerinin tüm borçlarını kapatıyor ve borçlarını tek bir noktada topluyorlar. Müşteriler her ay farklı farklı kartlara ödemek yapmak yerine kredi ödemesiyle borçlarını düzenli bir şekilde ödeme imkanı bulunuyorlar. HANGİ BANKALAR BORÇ KAPATMA KREDİSİ VERİYOR?İş Bankası: Kişiye özel faiz oranıyla 36 ay vadeli kredi imkanı sunuyor. Akbank: 12 ay vade imkanıyla 20 bin TL borç kapatma kredisi veriyor. Garanti BBVA: 25 bin TL limit ve 36 ay vade ile kredi olanağı sunuyor. QNB Finansbank: Kişiye özel faiz oranıyla 50.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi veriyor. İNG Bank: Kişiye özel faiz oranıyla 50.000 TL borç kapatma kredisi sağlıyor.Borç kapatma kredisi kullancak olan müşteriler için her banka ayrı ayrı faiz oranı belirliyor. Ödeme detayları ve sunulan faiz oranları için bankaların müşteri hizmetlerini arayabilir yada banka şubelerine giderek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.Emlak365.com 


Yorumlar (0)