Kredi Kartı Borcunu Ödemeyenlere! 20.000 TL Borç Sıfırlama Kredisi

Kredi kartı kullanımı kapsamında borcu olan vatandaşlar, borçlarını ödeyemedikleri durumlarda bankalardan kredi çekerek borçlarını düzene bindirme şansına sahipler.

Kredi Kartı Borcunu Ödemeyenlere! 20.000 TL Borç Sıfırlama Kredisi
Kredi kartı kullanımı kapsamında borcu olan vatandaşlar, borçlarını ödeyemedikleri durumlarda bankalardan kredi çekerek borçlarını düzene bindirme şansına sahipler.

Özellikle aynı hane içerisinde birden fazla kredi kartı kullanımı sonrası oluşan dağınık borç ödeme durumu ev ekonomisini zora sokabilir. Akbank ise bu tür sorunlar yaşayan müşterilerine borç kapatma kredisi sağlıyor. Peki borç kapatma kredisinde müşterilere hangi olanaklar sunuluyor? İşte yanıtı.

AKBANK'TAN KREDİ KARTI BORÇLARINA KREDİ

Kredi kartı borcu olanlar için Akbank tarafından sağlanan kredinin tek amacı, borçların tek bir çatı altında toplanmasını sağlamak. Banka müşterilerinin tüm kredi kartı borçlarını ödeyerek kullanılan kredi tutarını aylık avantajlı faiz oranlarıyla geri ödenmesini sağlıyor. Müşteriler bu kredi olanağı ile borçlarını tek kalemde toplama şansına sahip olabiliyorlar. Ayrıca ödemeler de tek bir noktaya yapılması ev ekonomisinin dağılmasının önüne geçiyor.

Akbank borç transferi kredisine dair açıklamasında, "Axessliler diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını Axess’e aktarıyor, kolayca geri ödüyor! Uygun faiz oranlarıyla ve masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz Taksitli Borç Transferi’ni, ÜCRETSİZ 12 aya varan taksitlerle rahatça geri ödeyebilirsiniz." bilgisini paylaştı.KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Pandemi süreci kapsamında kredi kartını çok kullanan vatandaşlar, Akbank'ın sunduğu borç kapatma kredisinden faydalanırlarsa, hangi özelliklerle krediyi geri ödeyecekler? Akbank'ın resmi sitesinden ilan edilen borç transfer kredisi özellikleri.

Akbank müşterilerinin en fazla 20.000 TL'ye kadar olan kredi kartı borçları için kredi sağlıyor.

Kredi geri ödemeleri için sunulan vade süreci 12 ay. Kredi kartı borçları için bankadan kredi kullanacak olan müşteriler istemeleri durumunda 3, 6 veya 9 aylık ödeme planları da oluşturabilirler.

Aylık eşit taksitlerle ödenecek olan Akbank borç kapatma kredisinde şubat sonunda uygulanan güncel faiz oranı yüzde 1.89 olarak ilan edildi.

12 AY VADELİ 20.000 TL KREDİ KULLANIMI

Akbank üzerinden borç transfer kredisi kullanarak 20 bin TL'lik borcunu kapatacak olan bir müşteri geri ödemeleri 12 ay vade ile yapmak isterse oluşacak ödeme planı.Söz konusu kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler ister dijital başvuru kanallarını isterlerse de şahsen başvuru yöntemini tercih edebilirler. Akbank borç transferi kredisi için mobil bankacılık uygulaması yada internet bankacılığı işlemleri üzerinden başvuru yapılabilir. Müşteriler talep etmeleri durumunda kendilerine en yakın Akbank şubesine giderek bizzat başvuru yöntemiyle kredilerini kullanabilirler.
Yorumlar (0)