Kredi Kartlarına Yaz Kampanyası! Borçları Sıfırlayın Tek Kalemde Ödeyin

Kredi kartı borcu olanlar için bankaların sağladığı yaz kredilerini derledik. Bankalar müşterilerinin kredi kartı borçları için belli bir limite kadar kredi sağlarlar. Bu krediler ile çeşitli bankaların kredi kartlarına dağınık borçları olanlar borçlarını tek bir çatı altında toplarlar ve daha kolay bir şekilde ödeme fırsatı yakalarlar.

Kredi Kartlarına Yaz Kampanyası! Borçları Sıfırlayın Tek Kalemde Ödeyin

Kredi kartı borcu olanlar için yaz öncesinde borçlarını bir araya getirme fırsatı sunuluyor. İş Bankası ve Akbank tarafından sağlanan transfer kredisi ile müşteriler birden fazla kredi kartı için olan toplam borçlarını biraraya getirebilirler. Bu kapsamda ödemelerini tek kalemde ve aylık düzenli olarak yaparlar. 

Peki İş Bankası ve Akbank müşterilerine hangi özelliklerle borç transfer kredisi sağlıyor? İşte yeni oranlar. 

AKBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Akbank kredi kartı borcu olan müşterilerine özel bir kredi sağlıyor. Akbank Axess Kredi Kartı ile sağlanan transfer kredisi ile müşteriler diğer tüm bankalara olan borçlarını kapatıyorlar. Banka Axess Kredi Kartı ile birlikte müşterilerine 20.000 TL kredi veriyor.

20.000 TL kredi ile borçlarını kapatan müşteriler 12 ay vadeli ödeme planıyla Akbank'a geri ödeme yapıyorlar. Akbank borç transferi kredisinin temel özellikleri 12 ay vade, 20.000 TL kredi limiti ve aylık yüzde 1.98 olarak duyuruldu. 

Taksitli Borç Transferi’ni kullanmak için; Akbank Mobil ve İnternet’e giriş yapabilir, Size en yakın Akbank Şubesine gidebilirsiniz. Müşteriler kredi için ayrıca Akbank şubelerine de gidebilir ve şahsen başvuruda bulunabilirler. 

İŞ BANKASI TRANSFER KREDİSİ

İş Bankası tarafından sağlanan transfer kredisi ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilir. Müşteriler İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanabilirler, tüm kredi kartı borçlarını kapatabilir ve kredilerini tek bir çatı altında toplayabilirler. 

Kredi kartı borçlarını birarada toplamak isteyenler için İş Bankası çok uzun vadeli ödeme planı sunuyor. 

Müşteriler için kredi kullanımlarına dair bir açıklamada bulunan İş Bankası "Farklı bankalardaki kredi kartlarınıza ait borçları da Borç Kapatma Kredisi ile 36 ay vadeye kadar İş Bankası’nda yapılandırabilir, böylece kredi kartlarınızın kullanılabilir limitlerini de arttırabilirsiniz." bilgisini verdi. 

Kredi Özellikleri Neler?

* Müşteriler 50.000 TL'ye kadar olan borçlarını kapatabilirler.

* Geri ödemeleri 36 ay vade ile yapabilirler.

* Aylık faiz oranı müşteriye özel olarak belirlenir. 

İş Bankası'ndan borç transferi kullanmak isteyenler de mobil bankacılık, internet bankacılığı ve banka şubeleri üzerinden başvurularını yapabilirler. 

Yorumlar (0)