Kredi Notuna Göre 36 Ay Vadeli 36.000 TL İNG Bank İhtiyaç Kredisi

İNG Bank müşterilerinin kredi taleplerini kredi puanlarına göre değerlendiriyor.

Kredi Notuna Göre 36 Ay Vadeli 36.000 TL İNG Bank İhtiyaç Kredisi

İNG Bank müşterilerinin kredi taleplerini kredi puanlarına göre değerlendiriyor. Banka kredi puanı yüksek olan müşterilerine daha düşük faiz uygularken kredi notu riskli seviyelerde olanlara uygulanacak faiz oranı kişiye göre değişiyor.

İNG Bank'ın Şubat 2021 döneminin ilk haftasında sağladığı ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.49'dan başlıyor. Ancak bu faiz oranı findeks kredi notu çok yüksek seviyede olup çok güvenilir seviyede olanlar için geçerli. Eğer kredi çok notu düşük olup çok riskli seviyede olanlar İNG Bank'tan kredi kullanacaklarsa faiz oranı 2.29'a kadar çıkabiliyor. Arada kalanlar için ise banka kişiye özel faiz uyguluyor. İNG BANK'TAN 36 AY VADELİ KREDİ KULLANIMIBilindiği üzere tüm ihtiyaç kredilerinde vade süreci 36 ay olarak uygulanıyor. Bu kapsamda İNG Bank'tan 36 ay vadeli geri ödeme planıyla 36.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri kredi notunun yüksek olması durumunda ödemelerini aşağıda yer alan ödeme planına göre yapacak. 

İNG Bank'tan yüzde 1.49 aylık faiz oranıyla kredi kullanılması durumunda ödemeler aylık 1365 TL olarak yapılacak. Müşteriler 36 ay sonunda 36 bin TL kredi için toplam 49 bin 131 TL ödeme yapacaklar. Eğer müşterilerin kredi notu düşük ise bu tutar artacak.3 AY ERTELEME 50 BİN TL'YE KADAR ONLİNE BAŞVURU FIRSATIİNG Bank müşterilerine çok yüksek limitlerle kredi olanağı sağlayan bankalardan birisi. Örneğin ilan edilen faiz oranları 100.000 TL'ye kadar olan krediler için geçerli. Bu rakamın üzerinde daha yüksek limitlerle kredi kullanılması durumunda özel faiz oranları uygulanacak. Banka ayrıca müşterilerine 50.000 TL'ye kadar olan kredilerini online yani internet bankacılığı yada mobil bankacılık başvuru işlemleri ile sağlıyor. Üzerinde olan kredi limitleri için banka şubesine gitmek gerekiyor. İNG Bank Şubat ayında kredi kullanacaklara 3 ay ödeme erteleme sağlıyor. Talep edenler için banka gelire ödeme planı sunuyor.Emlak365.com

Yorumlar (0)