Kredi Puanı Düşük Olanlara 30 Bin TL, 40 Bin TL, 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar bankalardan kullanacakları ihtiyaç kredileri ile bu alandaki açıklarını kapatmak istiyorlar. Ancak bazı vatandaşlar kredi notları düşük olduğu için talep ettikleri kredileri kullanamıyorlar. Kredi notu düşük olanlara ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri?

Kredi Puanı Düşük Olanlara 30 Bin TL, 40 Bin TL, 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Türkiye'de ekonomik sıkıntılar vatandaşların belini bükmeye devam ediyor. Bu kapsamda vatandaşlar oldukça geniş bir arayışa giriyorlar. Ek kaynak ihtiyaçlarını bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları ile çözen vatandaşların en çok karşılaştıkları sorun ise her bankanın her vatandaşa kredi vermeyişi oluyor.

Bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu yapan bazı vatandaşlar kredi puanı engeli ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Bazı bankalar kredi puanı konusunda katı kurallara sahipken bazı bankalarda ise bu kurallar biraz daha gevşetilebiliyor. Bu nedenle kolay şekilde ihtiyaç kredisi veran bankalar daha sıklıkla araştırma konusu oluyor. Hangi banka kolay ihtiyaç kredisi veriyor.

ZİRAAT BANKASI 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere tüm kolaylıklar gösteriliyor. Bu kapsamda kredi notu standart seviyenin altında alan vatandaşlara da ihtiyaç kredisi verilebiliyor. Ancak kesin kredi onay süreci kredi başvuruları sırasında netlik kazanıyor.

Ziraat Bankası'ndan 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,51 kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 1.902 TL kredi taksiti ödüyorlar.

HALKBANK 40 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Halkbank da kamu bankası olma özelliği nedeniyle vatandaşlara kredi kullandırımı sırasında tüm imkanları zorlayarak çeşitli avantajlar sunuyor. Bu avantajları değerlendiren vatandaşlar kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. İhtiyaç kredisi başvurularında kredi puanı şartında tolerans gösteren bankalar arasında bulunan Halkbank, müşterilerin finansal sorunlarına çözüm üretiyor.

Halkbank'tan 36 ay vadeli 40 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Bu krediyi çeken müşteriler vade süresince bankaya her ay 1.531 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin ödedikleri toplam tutar 55.125 TL oluyor.

GARANTİ BBVA 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanmak istyeyen müşterilkere çok sayıda fırsat aynı anda tanımlanıyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kullandırımında kredi puanı konusunda anlayışlı davranan bankalar arasında yer alıyor. Bu açıdan da özel bankalar arasında ayrışan bir banka olan Garanti BBVA müşterileri kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

Garanti BBVA'dan 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık 1,72 kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisi için müşteriler bankaya her ay 1.189 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Yorumlar (1)
İstanbul 3 hafta önce
Bu faizlerle sıkıntılar çözülmez daha da artar