Kredi Ve Kredi Kartı Borçları Nedeniyle Yasal Takibe Düşmek İstemeyenler İçin QNB Finansbank'tan Avantajlı Şartlarla Borç Transferi Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de çok sayıda vatandaş kredi taksitlerini ve kredi kartı ödemelerini gerçekleştiremedikleri için yasal takibe düşme riski yaşamaya başladılar.

Kredi Ve Kredi Kartı Borçları Nedeniyle Yasal Takibe Düşmek İstemeyenler İçin QNB Finansbank'tan Avantajlı Şartlarla Borç Transferi Kredisi Kampanyası!

Türkiye'de çok sayıda vatandaş kredi taksitlerini ve kredi kartı ödemelerini gerçekleştiremedikleri için yasal takibe düşme riski yaşamaya başladılar. Vatandaşlar bu nedenler borç transferi kredisi alabilecekleri bankaları araştırıyorlar. QNB Finansbank müşterileri borç transferi kredisi imkanlarından yararlanıp borçlarını tek bir yerde toplayarak yapılandırma imkanına sahip oluyorlar. QNB Finansbank borç transferi kredisi şartları nelerdir?

Türkiye'de ekonomik daralma nedeniyle pahalılaşan hayat vatandaşlar için her geçen gün şartların daha da zorlaşmasına neden oluyor. Ödeme güçlüğü konusunda ciddi bir artış yaşanırken vatandaşlar kredi taksitleri ve kredi kartı borçları nedeniyle yasal takibe düşme riskini çok yakından yaşamaya başladılar.QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİKredi ve kredi kartı borçlarını yapılandırmak isteyen veya bir başka bankaya taşıyarak yeni ödeme koşulları altında zaman kazanmayı düşünen vatandaşlar bankaların bu yönde verdikleri kredileri araştırmaya başladılar. Yasal takibe düşmek istemeyen vatandaşlar için QNB Finansbank tarafından borç transferi kredisi uygulaması yapılıyor.QNB Finansbank borç transferi kredisi ile müşteriler başka bankalara olan kredi borçlarının tamamı ile kredi kartı borçlarının bir kısmını ödeme imkanına kavuşuyorlar. QNB Finansbank'a taşınan borçlar için yeni bir kredi hesabı açılarak avantajlı şartlarda ödeme kolaylığı elde edilebiliyor.QNB Finansbank tarafından verilen bilgiye göre borç transferi kredisi kullanan müşterilerin diğer bankalara ödenmesi gereken kredi ve kredi kartı borçları EFT yoluyla ödeniyor ve müşterilerin sadece yeni krediden oluşan borcu kalıyor.BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ ÖDEME TABLOSU!QNB Finansbank borç transferi kredisinde müşterilere 60 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Bu krediler için aylık yüzde 1,07 faiz uygulanıyor. 60 ay vadeli 50.000 TL borç transferi kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.200 TL kredi taksiti ödüyorlar. Müşteriler vade sonunda ise bankaya 50.000 TL'lik borç transferi kredisi karşılığında 72.013 TL ödeme yapmış oluyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)