Kredi Ve Kredi Kartı Borçlarını Ödeyemeyenlere QNB Finansbank'tan Düşük Faizli Borç Transferi Kredisi!

Kredi ve kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar için QNB Finansbank'tan borç transferi kampanyası düzenlendi.

Kredi Ve Kredi Kartı Borçlarını Ödeyemeyenlere QNB Finansbank'tan Düşük Faizli Borç Transferi Kredisi!

Kredi ve kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar için QNB Finansbank'tan borç transferi kampanyası düzenlendi. Borçlarını QNB Finansbank'a taşıyan müşterilere ödeme güçlüklerine kısa süreli de olsa çözüm üretebiliyorlar. QNB Finansbank borç transferi kredisi kampanyası şartları nedir?

Türkiye'de yaşanan ödeme güçlüğü nedeniylevatandaşlar zor günler geçirmeye başladılar. Pahalılaşan hayat ve olumsuz ekonomik göstergeler kişisel bütçelere negatif olarak yansıyor. Vatandaşlar kredi ve kredi kartı borçlarını ödemek konusunda ciddi şekilde sıkıntıya düşüyorlar. Vatandaşların bu sorunlarına bazı bankalar borç transferi kredisi ile çözüm üretiyorlar. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu.KREDİ VE KREDİ KARTI BORÇLARINA ÇÖZÜM!QNB Finansbank borç transferi kredisi kampanyası kapsamında banka müşterileri diğer bankalara olan ihtiyaç kredisi borçlarının tamamını ve kredi kartı borçlarının bir kısmını taşıyabiliyorlar. Borçları QNB Finansbank'a taşıyan müşteriler yeni bir kredi ile ödeme güçlüklerine kısa süreli de olsa çözüm üretiyorlar.QNB Finansbank borç transferi kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 60 ay vade imkanı sunuluyor. Bu kredide banka tarafından aylık yüzde 1,07 faiz uygulanıyor. 60 ay vadeli 50.000 TL borç transferi kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 1.200 TL ödeme yapıyorlar. Müşterilerin bu kredi için bankaya yapacakları toplam tutar ise 72.013 TL oluyor.BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIRQNB Finansbank'ın çok kullanılan bankacılık ürünlerinden olan borç transferi kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler ön başvurularını cep telefonlarından yapabiliyorlar. TC kimlik numaralarını yazarak QNB Finansbank'a gönderen müşterilerin ön başvuruları onaylandıktan sonra nihai işlemler banka şubelerinden gerçekleştiriliyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)