Kredi Ve Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat! Borçlarınızı QNB Finansbank'a Taşıyın 5 Yılda Geri Ödeyin!

Türkiye'de vatandaşların kredi ve kredi kartları borçları ile alakalı olarak büyük bir ödeme güçlüğü yaşanmaya devam ediyor.

Kredi Ve Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat! Borçlarınızı QNB Finansbank'a Taşıyın 5 Yılda Geri Ödeyin!

Türkiye'de vatandaşların kredi ve kredi kartları borçları ile alakalı olarak büyük bir ödeme güçlüğü yaşanmaya devam ediyor. Borçlarından bunalan ve ödeme yapamayan vatandaşlar için QNB Finansbank tarafından borç transferi kredisi kampanyası başlatıldı. Borç transferi kredisi nedir ve nasıl kullanılır?

Türkiye'de koronavirüs sürecinin vatandaşların bütçelerine yapmış olduğu tahribatın şiddeti normalleşme döneminde çok net bir şekilde gün yüzüne çıktı. Borçlarını ödeyemeyen ve borç üzerine borç biriktiren vatandaşlar kredi kartlarına ve kredilere olan borçlarını döndüremez hale geldiler.BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ KAMPANYASI!Borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar yasal takibe düşmemek için ihtiyaç kredisi seçeneklerini değerlendirmeye aldılar. Ancak bu vatandaşlar için QNB Finansbank tarafından borç transferi kredisi kampanyası düzenlendi.KREDİ VE KREDİ KARTI BORÇLARINA TRANSFER İMKANIQNB Finansbank borç transferi kredisi kampanyası ile vatandaşların ihtiyaç kredisi borçlarının tamamı ve kredi kartı borçlarının bir kısmı ödenebiliyor. Bankaya başvuran müşteriler borç transferi kredisi kullandıklarında diğer bankalara gönderilecek ödemeler ile alakalı olarak herhangi bir masraf ile karşılaşmıyorlar.AYLIK YÜZDE 1,14 KREDİ FAİZİ!QNB Finansbank borç transferi kredisi kampanyasından yararlanan müşterilere 60 aya kadar vade seçeneği veriliyor. Bu kredi için bankanın belirlediği faiz oranı ise yüzde 1,14 olarak açıklandı. Bu şartlarda 15.000 TL kredi kullanan müşteriler 60 ay boyunca ayda 368 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise 15.000 TL için ödenecek toplam tutar 22.085 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)