Kredi Ve Kredi Kartı Borcu Olanlara QNB Finansbank'tan 60 Ay Vadeli, Düşük Faizli Borç Kapatma Kredisi!

Türkiye'de biriken borçları ve azalan gelirleri nedeniyle çok sayıda vatandaş ödeme güçlüğü yaşıyor. Bu vatandaşların borçlarının önemli kalemlerini ise kredi ve kredi kartı borçları oluşturuyor. Borç transferi kredisi ile tüm borçlarını tek yerde toplamak isteyen vatandaşlara QNB Finansbank'tan özel kredi imkanı tanındı. QNB Finansbank borç transferi kredisi şartları nelerdir?

Kredi Ve Kredi Kartı Borcu Olanlara QNB Finansbank'tan 60 Ay Vadeli, Düşük Faizli Borç Kapatma Kredisi!

Türkiye'de son dönemlerde vatandaşların başı birikmiş borçları nedeniyle ciddi anlamda sıkıntıya girmeye başladı. Bu borçların en önemli kalemlerini ise kredi ve kredi kartı borçları oluşturdu. Bu borçlarını tek bir yerde toplamak ve yaşanan ödeme güçlüğü sorununa geçici çözüm bulmak isteyen vatandaşlara QNB Finansbank'tan iyi haber geldi.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ FIRSATI!

QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni özel kredi kampanyasına göre müşterilerin başka bankalara olan kredi ve kredi kartı borçları kapatılabiliyor. İhtiyaç kredileri için geçerli olan borç kapatma kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin kredi borçlarının tamamı QNB Finansbank'a transfer ediliyor. Kredi kartı borçları için ise kısmi ödeme gerçekleştirilebiliyor.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

Borç kapatma kredisini kullanmak isteyen müşteriler QNB Finansbank şubelerinden kredi başvurusu yapabiliyorlar. Ayrıca SMS yoluyla da kolay bir şekilde kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖDEME PLANI!

Bu yeni kredi için müşterilere banka tarafından aylık yüzde 0,89 faiz uygulanıyor. 60 aya kadar vade seçeneği sunulan kredi kapsamında 20.000 TL borç kapatma kredisi kullanıldığında müşteriler aylık 453 TL ödeme yapıyorlar. Vade sonunda ise bankaya yapılacak olan geri ödeme toplamı 27.190 TL oluyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)