Kredisini Yapılandırmak, Borçlarını Kapatmak İsteyenlere Son Fırsat! Garanti BBVA, Denizbank, ING Bank Ve QNB Finansbank'tan Uzun Vadeli, Düşük Faizli, Esnek Ödeme Planlı Borç Kapatma Kredisi!

Türkiye'de ödeme güçlüğü çeken vatandaşlar son günlerde kredi yapılandırma ve borç kapatma konularında daha çok araştırma yapmaya başladılar. Hangi bankalar müşterilerinin kredilerini yapılandırma fırsatı veriyor? Hangi bankalar borç transferi imkanıyla borç kapatma kredisi veriyor? En avantajlı borç kapatma kredisi hangi banka tarafından veriliyor?

Kredisini Yapılandırmak, Borçlarını Kapatmak İsteyenlere Son Fırsat! Garanti BBVA, Denizbank, ING Bank Ve QNB Finansbank'tan Uzun Vadeli, Düşük Faizli, Esnek Ödeme Planlı Borç Kapatma Kredisi!

Türkiye'de vatandaşların ödeme güçlüğü yaşaması mevcut kredilerinin cezai işlemle karşılaşma riskini de beraberinde getiriyor. Koronavirüs sürecinde yaşanan olumsuz ekonomik ortamdan etkilenen kişisel bütçeler nedeniyle vatandaşların bir kısmı ödemelerini yapamaz hale geldiler. İşlerini henüz daha toparlama imkanı bulamayan vatandaşlar biriken ödemeleri ile zor bir mücadelenin ortasında kendilerini buldular.

Bankalara olan kredi borçlarını erteletme imkanı bulamayan vatandaşlar buna alternatif olarak kredi borcu yapılandırma veya borç kapatma kredisi kullanma seçeneklerini değerlendirmeye başladılar. Bu yönde ürünleri olan bankalara başvuran vatandaşlar mevcut ödeme güçlükleri nedeniyle borçlarını öteleyerek zaman kazanmak istiyorlar.

Her banka tarafından müşterilerine kredi yapılandırma veya borç kapatma kredisi imkanı verilmiyor. Bu imkanı veren bazı bankalar ise yüksek faiz bedelleri ile müşterilerinin daha büyük zarara uğrayacağı tekliflerde bulunuyor. En avantajlı borç kapatma kredisini hangi banka veriyor?

ING BANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

Başka bankalara olan kredi borçlarını ING Bank'a taşıyan müşteriler aylık yüzde 0,79'dan başlayan faizlerle kredilerini yapılandırma imkanı buluyorlar. Mevcut tüm kredi borçlarını tek çatı altında toplayan ING Bank müşterileri bu şekilde ödeme kolaylığı da elde edebiliyorlar. Borç transferi kredisinde müşterilere 60 aya kadar vadeimkanı da tanınıyor. Uygulanacak faiz oranı ise müşteriye özel olarak belirleniyor. Ayrıca ödeme kolaylığı açısından da ekstra avantaj kabul edilen 3 ay ödeme erteleme imkanı da müşterilere veriliyor.

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

Müşterilerine kredi yapılandırması imkanı veren bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank müşterileri başka bankalara olan kredi borçlarını taşıma işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Bu işlem sırasında diğer bankalara yapılacak olan ödemeler QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilirken herhangi bir ek ücret de talep edilmiyor. QNB Finansbank borç kapatma kredisi kapsamında müşteriler yüzde 0,84 faiz uygulanıyor. Ayrıca bu müşteriler kredilerini 60 ay gibi uzun bir vadeye yayarak kolay ödeme imkanından da faydalanabiliyorlar.

GARANTİ BBVA BORÇ KAPATMA KREDİSİ KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

Borç kapatma kredisi veren özel bankalardan bir diğeri de Garanti BBVA'a oldu. Garanti BBVA müşterileri başka bankalara olan kredi borçlarını tek bir çatı altında toplamak istediklerinde bankalarına başvuru yaparak bunu gerçekleştirebiliyorlar. Garanti BBVA tarafından yapılan bilgilendirmeye göre borç kapatma kredisi kampanyasında 60 aya kadar vade seçeneği müşterilere sunulabiliyor. Ayrıca bu kredi türünde uygulanacak faiz oranı da müşteriye özel olarak belirleniyor. Kredi vadesi, kredi miktarı ve müşterinin kredi skoruna göre uygun bir faiz oranı teklifi yapılıyor.

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

Denizbank tarafından borç kapatma kredisi kampanyası yapılıyor. Ancak bu kredi sadece emekli müşterilere hitap ediyor. Maaşını Denizbank'a taşıyan emekli müşteriler aynı zamanda kredi borçlarını da taşıyabiliyorlar. Bu kampanya kapsamında 60 aya kadar vade seçeneğiyle emekli müşteriler kredilerini yapılandırma imkanı buluyorlar. Kampanya kapsamında 12 ay vadeli kredilerde yüzde 0,79 faiz oranı, 24 ay vadeli kredilerde yüzde 0,84 faiz oranı ve 36 ay ve üzeri vadelerde yüzde 0,89 faiz oranı uygulanıyor.

Emlak365.com

Yorumlar (1)
Fatma kulaber 3 ay önce
Ben babadan maaş aliyorum ziraat bankasından ve kredi borcum var 19 bin lira deniz banka kapamali maaşimi taşımak istiyorum