Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndan Online Alışverişlere Özel Yerinde Finansman

Faizsiz bankacılık işlemleri ile ihtiyaçlarını gidermek isteyenlere Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndan Yerinde Finansman paketi bulunuyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndan Online Alışverişlere Özel Yerinde Finansman

Faizsiz bankacılık işlemleri ile ihtiyaçlarını gidermek isteyenlere Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndan Yerinde Finansman paketi bulunuyor. Bu finansman paketi ile müşteriler 36 ay vadeli alışveriş finansmanı kullanabiliyor, ödemelerini bankanın ilan ettiği kar payı oranlarıyla yapıyor.

Alışveriş ihtiyacı bulunan ancak nakit parası bulunmayanlara faizsiz bankacılık fırsatları sunan Kuveyt Türk Katılım Bankası özel bir finansman sunuyor. Online alışveriş mağazalarında geçerli finansman kapsamında müşterilere taksitli alışveriş imkanı sunuluyor. KUVEYT TÜRK'TEN ONLİNE ALIŞVERİŞ FİNANSMANIKuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilan edilen bu finansman paketi ile vatandaşlara, anlaşmalı e-ticaret sitelerinde yapacakları alışverişlere 36 ay vadeli finanmsan sağlanıyor. Elektronik cihazlar için de kullanılabilecek finansman özelliklerine dair banka şu maddeleri sıraladı. "Yerinde Finansman ile 7/24 dilediğiniz yerde finansmanınızı güvenle kullanabilirsiniz. Cep Telefonu alışverişleriniz 3.500 TL’ye kadar maksimum 12 taksit, 3.500 TL’nin üzerinde ise maksimum 3 taksit olarak vadelendirilmektedir. Tablet alışverişleriniz maksimum 6 ay vadelendirilmektedir. Bilgisayar alışverişleriniz maksimum 12 ay vadelendirilmektedir."Banka yüzde 1.66 kar payı oranıyla finansman sağlıyor.NASIL KULLANILACAK?Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndan Yerinde Finansman paketi ile alışveriş yapacak olan vatandaşlar için başvuru işlemleri nasıl olacak? Banka resmi sitesinden yapmış olduğu bilgilendirme açıklamasında, başvuru sürecinin QR kodu mobil şube>QR Kod İşlemleri>Ödeme Yap işlemleri yapacaklar.Anlaşmalı sitelerden alışveriş yapan müşteriler, sepetlerini oluşturduktan sonra ödeme aşamasında Kuveyt Türk QR ile ödeme seçeneğini seçecekler. Daha sonra ekranda yer alacak QR kodu mobil şube, QR Kod İşlemleri ve Ödeme Yap menüsünü izleyecekler. Başvuruların onaylanmasının ardından taksit seçeneği bildirilecek. Emlak365.com

Yorumlar (0)