Maaşını Ziraat'ten Alan Emeklilere 385 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası en fazla emekli maaş müşterisine sahip banka konumunda. Türkiye geneli milyonlarca emekli maaşını Ziraat Bankası şubelerinden alıyor.

Maaşını Ziraat'ten Alan Emeklilere 385 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi
Ziraat Bankası en fazla emekli maaş müşterisine sahip banka konumunda. Türkiye geneli milyonlarca emekli maaşını Ziraat Bankası şubelerinden alıyor. Ziraat Bankası emekli müşterilerine ise bankacılık işlemlerinin yanı sıra çok sayıda ek avantaj sağlıyor.

Emeklilere özel kredi olanakları sunan banka sadece nakit ihtiyaçlar için değil, ev alımlarında emeklilere özel oranlar sunuyor. Ziraat Bankası'nın bu kredi olanaklarını ise haberimizde ele aldık.

NAKİT İHTİYACI OLANLARA ZİRAAT BANKASI KREDİSİ

Ziraat Bankası emekli müşterilerine iki farklı kredi paketi sunuyor. Birinci kredi paketinde müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılayan banka ikinci kredi paketinde ise ev alımlarına aracılık ediyor. Emeklinin Artısı Kredi paketlerinde yer alan faiz oranları ise emeklilere özel olarak belirleniyor. Bu kapsamda sağlanan güncel faiz oranları ve ödeme örnek ödeme planı şöyle;

Kredi Özellikleri

Emekli müşteriler Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi paketiyle en fazla 100 bin TL ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Ziraat Bankası emekli müşterilerine 36 ay vadeli ödeme planı hazırlar.

Emekliler aylık eşit taksitli ödeme yapmak istemezlerse bankanın ilan ettiği ödeme planı ile esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilirler.

Kullanılan krediden yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti kesilir.

Şubat ayının son haftası itibariyle uygulanan güncel faiz oranı yüzde 1.58'tir.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi paketinde kısa veya uzun vadeli ödeme planlarında faiz oranlarını değiştirmez.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi oranlarıyla 20 bin TL kredi kullanacak bir emekli ödemelerini aşağıda yer alan tabloya göre yapacak.Ziraat Bankası2nın sağladığı bu kredi özellikleri yalnızca maaş müşterileri için geçerlidir. Emekliler maaşlarını Ziraat Bankası'ndan alıyorlarsa yada 3 yıl boyunca bankadan alacaklarını taahhüt ederlerse kredi olanaklarından yararlanabilirler. Emekli maaş müşterisi olmak için bankaya kimlik ile başvuruda bulunmak yeterli.

KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Nakit ihtiyaçlarını, Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi paketiyle gidermek isteyen emekli vatandaşlar başvurularını Ziraat Bankası'nın internet bankacılığı üzerinden yada mobil bankacılık uygulamasından yapabilirler. Bunun yanında Ziraat Bankası emekli müşterilerinin belli bir limite kadar olan kredi taleplerini online başvuru yöntemiyle belgesiz olarak karşılayabiliyor. Yüksek tutarda kredi kullanacak olanlar ise başvurularını bizzat banka şubelerine yapacaklar.
Yorumlar (0)