banner136

Masraflar Ödemeler için 7 Bin 500 TL Kredi! Ay Ay Ödeme Planı

Bayram öncesinde, bayram sürecinde oluşan masraflar için düşük tutarlı kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için bankalar ayrı ayrı yaz kredisi imkanı sunuyor. Bu dönemde vatandaşlara sağlanan en düşük oranlar ise yüzde 0.79, yüzde 0.84 ve yüzde 0.87. Bizlerde bu oranlara göre ödeme planlarını derledik.

Masraflar Ödemeler için 7 Bin 500 TL Kredi! Ay Ay Ödeme Planı

Kurban bayramı sürecinde vatandaşların masrafları arttı. Bu dönemde ekonomik olarak zorlanan vatandaşlar bankaların yaz kredilerini araştırıyorlar. 

Tüm borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar için ise özel bankaların farklı farklı yaz kredisi kampanyaları var. Bu dönemde Vakıfbank'ta müşterilerine özel oranlarla kredi imkanı sunan bankalar arasında yer alıyor. 

YAZ KREDİSİ KAMPANYALARI 

Bankaların yaz kredisi kampanyalarında düşük maliyet avantajlarının yanında uzun vade ödeme erteleme imkanları da yer alıyor. Ancak bu ödeme erteleme imkanları en fazla 3 ay olup vatandaşlar da en fazla 60 ay vade imkanından yararlanabiliyorlar. 

Bizlerde bankaların Ağustos 2020 döneminde sundukları bu kredi imkanlarını araştırdık. En düşük faiz oranıyla nakit kredi sağlayan bankalar ve güncel faiz oranları listesi haberimizde. 

* İNG Bank yüzde 0.79 faiz oranıyla kredi sağlıyor. 

* Alternatif Bank kredi faiz oranı da yüzde 0.79.

* Denizbank 3.000 TL'ye kadar yüzde 0.79 faiz oranı imkanı sunuyor. 

* QNB Finansbank kredi faiz oranı yüzde 0.84.

* Vakıfbank yüzde 0.86 faizle ihtiyaç kredisi sunuyor. 

* İş Bankası yaz kredisi faiz oranı da yüzde 0.87. 

7 BİN 500 TL KREDİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Bu fırsatlar arasından yüzde 0.79 faiz oranıyla kredi imkanından faydalanmak isteyen bir müşterinin 24 ay vadeli 7 bin 500 TL kredi ödeme planlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)