Masrafsız, 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Yüzde 0.89 Faiz Oranıyla 50 Bin TL'ye Kadar Kredi

CEPTETEB ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara yüzde 0.

Masrafsız, 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Yüzde 0.89 Faiz Oranıyla 50 Bin TL'ye Kadar Kredi

CEPTETEB ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara yüzde 0.89 faiz oranı sağlanıyor. En fazla 50 bin TL'ye kadar kullanılabilecek olan kredi için vatandaşlar 60 ay vade imkanından yararlanabiliyorlar.

Emlak365.com olarak siz okuyucularımıza farklı bankaların son dakika kredi kampanyalarını aktarmaya devam ediyoruz. Bu kampanyalardan biriside TEB tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası. Dijital bankacılık platformu olan CEPTETEN aracılığıyla sağlanan kredi için tüm ayrıntıları ve kullanım koşullarını sizlerle paylaşıyoruz. CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ ŞUBAT 2020CEPTETEB ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları yüzde 0.89'dan başlıyor. Vatandaşların bilmesi gereken nokta söz konusu oranın kredi puanı yüksek olan vatandaşlara uygulandığı. CEPTETEN kredi notu düşük olan vatandaşlara özel faiz oranları belirliyor.Bunun dışında bankadan kredi kullanacak olan vatandaşlardan kredi tahsis ücreti alınmıyor, ödemeler ise 60 ay vade imkanıyla yapılabiliyor. Bu koşullar kapsamında kredi kullanacak olan vatandaşlar en az 1000 TL en fazla 50 bin TL kredi kullanabilirler. Kefil veya Teminat Talep EdilmiyorCEPTETEB tarafından yapılan basın açıklamasında kredi kullanacak olan vatandaşların en az 18 yaşında olmaları gerektiği bildirilirken üst yaş sınırı 65 olarak açıklandı. Dijital bankacılık platfomu CEPTETEB İhtiyaç Kredisi alabilmek için kefil ya da teminat gösterilmesine gerek olmadığını açıkladı. Kredi Özellikleri * Üstelik şube kullanmadığın için daha avantajlı faizlerden yararlanabilirsin.* CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kullanırken, ödemeye 3 ay sonra başlamayı tercih edebilirsin.* Hali hazırda TEB veya CEPTETEB müşterisiysen, seni ziyaret etmemize gerek kalmadan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi'ne İnternet Şubesi'nden hemen başvurabilirsin.* Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilsen web sitemizden hemen CEPTETEB İhtiyaç Kredisi'ne başvurabilirsin.MALİYET PLANICEPTETEB ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyecek vatandaşlar için banka tarafından 10.000 TL kredi için yayımlanan örnek ödeme planı.

Ödeme Planı10.000 TL ihtiyaç kredisinin 12 ay vade ile kullanılması durumunda yapılacak ödeme detayları;CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurularını mobil uygulama veya internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.Emlak365.com


Yorumlar (0)