Memurlara İhtiyaç Kredisi! Düşük Faizli Maliyet Tablosu

Kamu kurumlarında çalışan personellere çok sayıda banka özel kredi paketleri hazırlıyor.

Memurlara İhtiyaç Kredisi! Düşük Faizli Maliyet Tablosu
Kamu kurumlarında çalışan personellere çok sayıda banka özel kredi paketleri hazırlıyor. Bankaların daha düşük faizli ve memur maaşlarına göre belirlenen esnek ödeme seçenekleri ile sunulan kredi paketlerinde, kamu personelleri avantajlı kredi kullanabiliyorlar.

KAMU PERSONELLERİNE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Kamu personellerine özel kredi paketini açıklayan QNB Finansbank sunduğu faiz oranını, vade seçeneklerini, ödeme kolaylığı ve esnek ödeme yöntemlerini açıkladı. Bankanın resmi sitesinden duyurulan kamu personellerine özel ihtiyaç kredisinden düşük faizli faydalanmak isteyen memurların sağlamaları gereken önemli bir koşul bulunuyor.

Banka kamu personeli olan müşterilerinin kredi notlarının yüksek olması durumunda, düşük faiz uyguladığını açıkladı. Müşterilerin kredi puanlarının düşük olması ve riskli gruplarda yer alması durumunda ise faiz oranları değişecek. Bankanın ilan ettiği en düşük faiz oranı yalnızca kredi puanı yüksek olup en güvenilir grupta yer alanlar için geçerli. Eğer müşterilerin kredi puanları en güvenilir grupta bulunmalarına yetmiyorsa banka kişiye faiz uygulayacak. Bu durumda kredi faiz oranları yükselecek ve maliyetler artacak.MEMURLARA ÖZEL KREDİ ÖZELLİKLERİ

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamında ilan edilen tüm özellikleri maddeler halinde aktardık. Kredi faiz oranlarının değişebileceğini göz önünde bulunduracak olan kamu personellerine sunulan tüm olanaklar şu şekilde;

* QNB Finansbank memurlara özel ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.39'dan başlıyor.

* İhtiyaç kredisi kullanımlarında en uzun vadeli ödeme planı 36 ay vadeden oluşuyor.

* Müşteriler kredi başvurularını online işlemler üzerinden yapabiliyorlar.

* 70 bin TL'ye kadar olan krediler için online başvuru yöntemleri mevcut.  Daha yüksek limitle kredi kullanacak olan kamu personelleri ise banka şubelerinden başvurularını yapacaklar.

* QNB Finansbank müşterilerine esnek ödeme seçenekleri ile ödeme planları sunuyor. Müşterilerin kazanç tablosu gelir durumlarına göre aylık, 3 aylık, artan, azalan, balon ödemeli planlar uygulanıyor.

* Talep eden müşteriler ihtiyaç kredilerini 3 ay erteleyebilirler. 3 ay erteleme sonrası ise kredi ödeme planı 33 ay üzerinden hesaplanır.

10.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANIQNB Finansbank'ın memurlara özel kredi paketinden faydalanacaklar için oluşan ödeme planı yukarıda yer alan tablodaki gibi. Müşteriler 12 ay vadeli ödeme planıyla 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanırlarsa geri ödemeler yüzde 1.39 faizle yapılacak. Bunun dışında aylık taksit 926 TL olacak, 12 ay sonunda ödenecek toplam tutar ise 11 bin 117 TL olacak.
Yorumlar (0)