Nakit Para İhtiyacı Olanlar, Acil Borcu Olanlara Ocak 2021 Düşük Faizli Krediler

Nakit kredi paraya ihtiyacı olanlar için bankaların online, şubesiz kredi fırsatları Ocak 2021 döneminde de devam ediyor.

Nakit Para İhtiyacı Olanlar, Acil Borcu Olanlara Ocak 2021 Düşük Faizli Krediler

Nakit kredi paraya ihtiyacı olanlar için bankaların online, şubesiz kredi fırsatları Ocak 2021 döneminde de devam ediyor. Mobil bankacılık, internet bankacılığı yada telefon bankacılığı üzerinden yapılacak başvurular ile şubeye gitmeden kredi kullanılabilecek.

2021 yılının ilk günlerinde acil paraya ihtiyacı olanlar için şubeye gitmeden 70 bin TL'ye kredi kullanmak mümkün. Çok sayıda bankanın pandemi sürecine özel geliştirdiği kredi kampanyalarında banka şubesine hiç gitmeden kredi kullanabilecekler. BANKALARIN OCAK 2021 İHTİYAÇ KREDİSİ ORANLARIBankaların sağladığı kredi olanaklarında müşterilerin şubeye gitmesine gerek bulunmuyor. Konut kredisi yada taşıt kredisi kullanacak olanlar mecbur şubeler üzerinden başvurularını iletecekler ancak ihtiyaç kredisinde böyle bir zounluluk yok. Bankaların hemen hemen hepsi kendilerince ilan edilem limitlere kadar krediyi online evraksız şekilde sağlıyorlar. Bankaların pandemi sürecinde sağladığı kredi kampanyalarında sundukları kredi limtilerinde oranlar ise şu şekilde;İş Bankası 50.000 TL'ye krediyi online başvuru aracılığıyla sağlıyor. Alternatif Bank için bu limit 80.00 bin TL. İNG Bank ve QNB Finansbank ise 70 bin TL'ye kadar krediyi elektronik başvuru ile sağlıyor. Kamu bankaları ise şubeye gelmek koşuluyla 100 bin TL'ye kadar kredi sağlıyor. TEB ise 30 bin TL'ye kadar kredi fırsatı sunuyor. HANGİ BANKA YÜZDE KAÇ FAİZLE KREDİ VERİYOR?Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları ise yüzde 1.50 bandından başlıyor. Özel kredi paketlerinin yanı sıra tüm müşterilerin kullanabileceği ihtiyaç kredisi faiz oranlarına dair tablo aşağıda yer aldığı gibi. 36 Ay Vadeli 20.000 TL Kredi Ödeme Planı 

Emlak365.com

Yorumlar (0)