Nakit Sıkışıklığı Yaşayanlara, Borcu Olanlara Bir SMS İle Kolay Kredi Fırsatı! Vakıfbank, Halkbank, QNB Finansbank, Aktif Bank Ve Akbank SMS Kredisi Kampanyaları!

Türkiye'de bankacılık sektörü koronavirüs süreci ile büyük bir değişim yaşadı. Dijital bankacılığa daha çok önem verilen süreçte bankalar bunu kalıcı hale getirdiler. Normalleşme döneminde de müşterilere kolay bir şekilde iletişim kurmak isteyen bankalar bunun için müşterilere kolaylık sağlayan uygulamalara başladılar. Bunlardan birisi de SMS ile kredi başvurusu yapabilme imkanı oldu. Banka şubelerine gitmeye vakti olmayan veya gitmek istemeyen müşteriler SMS yoluyla kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunup çok kısa sürede kredilerini alabiliyorlar. Hangi bankalar SMS kredisi veriyor? SMS kredisi şartları nelerdir? SMS kredisinde aylık yüzde kaç faiz uygulanmaktadır? SMS kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Nakit Sıkışıklığı Yaşayanlara, Borcu Olanlara Bir SMS İle Kolay Kredi Fırsatı! Vakıfbank, Halkbank, QNB Finansbank, Aktif Bank Ve Akbank SMS Kredisi Kampanyaları!

Türkiye'de borcu olan ve ödeme sıkıntısı yaşayan vatandaşlar ihtiyaç kredilerine olan ilgilerini en yüksek seviyede sürdürmeye devam ediyorlar. Son dönemlerde ise bankalar kredi başvurularını dijital ortamlardan almayı daha çok tercih ediyor. Müşterilerin banka şubelerinde yoğunluk yaratmasını istemeyen bankalar bu nedenle kredi başvurularını dijital kanallardan alıyorlar. Bu kanallardan en yaygını ise SMS ile yapılan kredi başvuruları oldu.

Bankaların SMS ile kredi başvurusu alması konusunda geçtiğimiz aylarda kanuni düzenleme de yapıldı. Buna göre bankaların SMS yoluyla bankacılık işlemi gerçekleştirmesinin önündeki yasal engel de ortadan kaldırılmış oldu. Bu gelişmenin ardından bankalar SMS kredisine çok daha fazla önem vermeye başladılar.

Nakit sıkışıklığı yaşayan ve borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar SMS ile kredi kullanmabilmek için yoğun şekilde araştırma yapıyorlar. Normalleşme sürecinde biriken borçları ile yüzleşmek zorunda kalan vatandaşlar kolay şekilde nasıl kredi kullanabileceklerini öğrenmek istiyor. Sadece 1 SMS göndererek kredi kullanabilen vatandaşlar bu nedenle SMS kredisi ürününe yoğun şekilde talep göstermeye başladılar. Peki SMS kredisini hangi bankalar veriyor?

AKTİF BANK SMS KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

SMS kredisi kolaylığını müşterilerine sunan bankalardan Aktif Bank büyük talep gören bankalar arasında bulunuyor. Aktif Bank müşterileri 40.000 TL'ye kadar krediyi bir SMS göndererek kullanabilme fırsatını elde edebiliyorlar. Banka tarafından müşterilere bu krediler için 60 ay vade imkanı tanınırken uygulanan faiz oranı yüzde 1,89 oluyor. Aktif Bank'tan SMS kredisi kullanmak isteyenlerin cep telefonlarının SMS bölümüne Kredi yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaralarını yazarak 3050'ye SMS göndermeleri yeterli oluyor.

HALKBANK SMS KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Hızlı bir şekilde kredi çekmek isteyen müşterilere kolay çözümler sunan bankalardan birisi de Halkbank oldu. Halkbank'tan SMS göndererek 50.000 TL'ye kadar kredi kullanılabiliyor. Bu kredi başvuruları aynı gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Halkbank'ın SMS kredisi kapsamında müşterilere 60 ay vadeli kredi aylık yüzde 1,01 faizle kullanıdırılmaktadır. Halkbank SMS kredisi için cep telefonlarının SMS bölümüne Kredi, TC Kimlik numarası, Aylık Gelir ve talep edilen kredi tutarı aralarında boşluk bırakılarak yazılarak 3452'ye gönderilir. Bu şekilde SMS kredisi başburusu yapılmış olur.

AKBANK SMS KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank da SMS kredisi imkanı sunan bankalar arasında bulunuyor. Akbank'tan SMS kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının SMS bölümüne KREDİ yazarak boşluk bırakıp TC Kimlik numaralarını da ekleyerek mesajı 4425'e gönderirler. Bu şekilde SMS kredisi başvurusu yapılmış olur. Akbank SMS kredisi kapsamında en fazla 36 ay vade ve yine en fazla 20.000 TL imkanı sunulmaktadır.

VAKIFBANK SMS KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank en kapsamlı SMS kredisi veren bankalardan birisi oldu. Vakıfbank SMS kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının SMS bölümüne Kredi, TC Kimlik numarası ve aylık gelirlerini yazarak 5724'e sms gönderirler. Bu şekilde kredi başvurusu yapılmış olur. Vakıfbank bu kredi için 3 ay erteleme ve 60 ay vade imkanı tanımaktadır.

QNB FİNANSBANK SMS KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank da Sms kredisi veren bankalar arasına katıldı. SMS kredisikullanmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numaralarını cep telefonlarının sms bölümüne yazarak 5030'a sms göndererek başvurularını tamamlarlar. SMS kredisi kampanyasında QNB Finansbank tarafından aylık yüzde 0,84 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu kredi kapsamında kredi çeken müşteriler ödemelerini 60 ay vadede yapabilmektedirler.

Emlak365.com

Yorumlar (0)