Nakit Sıkışıklığı Yaşayanlara ICBC Turkey'den Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Türkiye'de vatandaşların tahribata uğrayan bütçelerinin kontrol altına alınması için bekledikleri nakit desteği bankaların ihtiyaç kredisi ürünleri ile verilmeye devam ediliyor.

Nakit Sıkışıklığı Yaşayanlara ICBC Turkey'den Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Türkiye'de vatandaşların tahribata uğrayan bütçelerinin kontrol altına alınması için bekledikleri nakit desteği bankaların ihtiyaç kredisi ürünleri ile verilmeye devam ediliyor. Boorçlarını ödemekte güçlük yaşayan vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak bu borçlarında kısa süreli de olsa kurtulma imkanı buluyorlar. ICBC Turkey de vatandaşlara uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veriyor.

Türkiye'de dar ve orta gelirli vatandaşlar yaşanan ekonomik daralmanın sonuçlarını her geçen gün çok daha yakından hissetmeye devam ediyorlar. Vatandaşların gelirleri ile giderleri arasındaki farkın açılması nedeniyle ciddi bir nakit problemi ortaya çıktı. Bu sorunun çözümünü kendi kaynaklarıyla üretemeyen vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak geçici çözüm ile ellerini rahatlatıyorlar.UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ!Vatandaşlara ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında son günlerde ICBC Turkey dikkat çekmeye başladı. Piyasa şartlarına göre uygun faizle müşterilerine nakit desteği veren banka her geçen gün müşteri portföyünü geliştirmeye devam ediyor.60 AY VADE İMKANI!ICBC Turkey'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere 60 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Son dönemlerde vade süresi konusunda bankaların yeni kararlar almaya başlamasına rağmen ICBC Turkey'in aynı kolaylığı müşterilerine tanımaya devam etmesi bankanın ciddi avantajı haline geldi.DÜŞÜK FAİZLİ KREDİYE YOĞUN İLGİ!ICBC Turkey'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere 60 ay vadeli kredilerde aylık yüzde 1,07 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz oranı özel bankalar arasında en uygun ihtiyaç kredisi faizi olmasından dolayı müşteriler bu ürüne yoğun şekilde ilgi gösteriyorlar.1.200 TL TAKSİTLE 50.000 LİRA KREDİ!ICBC Turkey'den 60 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince her ay 1.200 TL kredi taksitti ödüyorlar. Bu kredi için müşterilerden kesilecek olan tahmini masraf ise 262 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)