Nakit Sıkışıklığı Yaşayanlara QNB Finansbank'tan Düşük Faizli Kredi Fırsatı!

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar bütçe dengelerini bankaların ihtiyaç kredisi ürünleri ile sağlamaya çalışıyorlar. Vatandaşların kredi ihtiyacını avantajlı şartlarda karşılayan bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde kaç oldu?

Nakit Sıkışıklığı Yaşayanlara QNB Finansbank'tan Düşük Faizli Kredi Fırsatı!

Türkiye'de hem koronavirüs sürecinde hem de normalleşme döneminde vatandaşlar ciddi şekilde ödeme güçlüğü yaşamaya başladılar. Birtiken borçları ile baş edemeyen vatandaşlar mecburen ihtiyaç kredisi kullanıyorlar.

İhtiyaç kredisi ile müşterilerine hem avantajlı imkanlar sunan hem de onların sorunlarına geçici çözümler üreten bankalardan olan QNB Finansbank son dönemlerin en çok ihtiyaç kredisi başvurusu alan bankaları arasında yer alıyor.

AYLIK YÜZDE 1,09 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ!

QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler avantjlı imkankarın neler olduğunu merak ediyorlar. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına göre 60 aya kadar vade seçeneğiyle kredi kullanılabiliyor. Ayrıca bu kredi için müşterilere aylık yüzde 1,09 kredi faizi uygulanıyor.

30.000 TL'YE 60 AYDA KAÇ LİRA MALİYET ÇIKIYOR

QNB Finansbank'tan 60 ay vadeli 30.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince her ay 725 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise bankaya yapılan toplam ödeme tutarı ise 43.482 TL oluyor. 30.000 TL'nin 60 aylık maliyeti müşterilere 13.482 TL olarak uygulanıyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)