Ödeme Güçlüğü Yaşayanlara Ferahlatan Kredi Kampanyası! 36 Ay Vadeli 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama!

Acil nakit ihtiyacı yaşayan ve ödeme sıkıntılarına çözüm üretmek isteyen vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanıyorlar. Bu kapsamda Şekerbank da yeni bir kredi kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıktı. Ferahlatan Kredi Kampanyası ile Şekerbank müşterileri avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

Ödeme Güçlüğü Yaşayanlara Ferahlatan Kredi Kampanyası! 36 Ay Vadeli 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama!

Türkiye'de ekonomik göstergelerdeki negatif veriler vatandaşların cebine olumsuz yansımaya devam ediyor. Alım gücü azalan vatandaşlar içerisine düştükleri ödeme güçlüğü ile bütçelerini denkleştirme konusunda büyük problemler yaşıyorlar. Bu vatandaşlar için Şekerbank yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını açıkladı. Ferahlatan Kredi Kampanyası kapsamında verilen finansman desteğinin koşulları nelerdir?

FERAHLATAN KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Şekerbank tarafından başlatılan Ferahlatan Kredi Kampanyası ile müşterilere uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu kapsamda müşterilere 36 ay vadeye kadar finansman desteği sunuluyor. Buna ek olarak ise müşteriler bu ihtiyaç kredisini 3 ay ödemesiz dönem avantajıyla kullanabiliyorlar. Ferahlatan Kredi Kampanyası kapsamında kredi kullanan müşteriler böylelikle ödemelere 2021 yılında başlıyorlar.

Şekerbank tarafından yapılan Ferahlatan Kredi Kampanyası bilgilendirmesine göre müşterilere 36 ay vadeli kredilerde aylık yüzde 1,25 kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz oranı müşteriden müşteriye değişmekle beraber müşterinin kredi skoruna göre uygulanacak faiz kredi başvurusu sırasında belirleniyor.

15.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Ferahlatan Kredi Kampanyası kapsamında 36 ay vadeli 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 542 TL kredi taksiti ödüyorlar. Müşterilerin vade sonunda yapmış oldukları toplam geri ödeme ise 19.522 TL oluyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)