Ödemeler 92 Gün Sonra! Günlük 15 TL'ye 12 Bin 500 TL İhtiyaç Kredisi

Mart ayının son on gününde ihtiyaç kredisi kullanacak olan biri için bankaların sağladığı en düşük faiz oranıyla 12.500 TL kredi, günde 15 TL taksitle ödenir. Ödeme planı kredi ödeme kolaylıkları haberimizde.

Ödemeler 92 Gün Sonra! Günlük 15 TL'ye 12 Bin 500 TL İhtiyaç Kredisi
Bankaların güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için kampanyalı kredi paketleri bulunuyor. Bankaların güncel kampanyalarını ve en düşük taksitle ödeme planlarını 12.500 TL kredi kullanımına göre hesapladık.

MART SONU KAMPANYALI KREDİ PAKETLERİ

Mart ayının son günlerinde kampanyalı konut kredisi sağlayan ilk banka TEB. 3 ay ödeme erteleme, esnek ödeme seçenekleri sunan TEB, kış kredisinde sağladığı yüzde 1.45'lik aylık faiz oranını bahar dönemine taşıdı. İNG Bank'ta müşterileri için faiz indirimine giden bankalardan. İNG Bank yüzde 1.44'lük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor.

Şekerbank'ta yüksek limitli kredi kullanacaklar için özel olanaklar sağlıyor. Banka 100.000 TL'ye kadar krediyi aylık yüzde 1.52 faizle sağlıyor. Devlet bankalarından olan Vakıfbank ise müşterilerine yüzde 1.42 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor. Bankanın sunduğu en yüksek kredi limiti 125 bin TL.

Yapı Kredi Bankası'nın kampanyalı kredi paketinde müşterilere 200.000 TL limit sağlanıyor. İş Bankası 50 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi için online başvuru kabul ediyor. Akbank'ta müşterilerinin ihtiyaç kredisi kullanmak istemeleri durumunda esnek ödeme ve hızlı başvuru olanakları sağlıyor.

EN DÜŞÜK FAİZ ORANI

Mart ayının son 10 gününde tüm bu bankalar arasında en düşük faiz oranı yüzde 1.39. QNB Finansbank müşterilerine kredi puanlarının iyi durumda olması durumunda yüzde 1.39 aylık faiz, yüzde 17.7 yıllık maliyet oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor.

12.5000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ 15 TL GÜNLÜK ÖDEME İLEYukarıda yer alan hesaplama ekranına göre QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile 12.500 TL ihtiyaç kredisi kullanan bir müşteri ödemelerini aylık 465 TL taksitle yapacak. Ödemeler günlük yaklaşık 15 TL taksitle yapılacak. Banka ödeme sürecinde ek olanaklarda sağlıyor.

Müşteriler ihtiyaç kredilerini 92 gün ödeme erteleme olanağı ile kullanabilecekler. Bunun dışında müşterilerin gelir düzeyi ve sürelerine göre ödemeler aylık eşit taksit yerine farklı şekilde yapılabilecek. Kredi başvuru sırasında müşteriler talep ettikleri ödeme seçeneğini seçebilecekler.

QNB Finansbank müşterilerine kredi sağlarken kredi puan durumuna çok önem verir. Kredi notu yüksek olup çok güvenilir seviyede olanlar için daha düşük faiz oranı uygulayan banka tam tersi durumda da faiz artırımı yapar. Riskli gruplarda yer alıp kredi puanları düşük olanlar için daha yüksek maliyetle kredi verilir.
Yorumlar (0)