Özel Sektörde Çalışanlara Devlet Bankalarından İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası ve Halkbank özel sektörde çalışanlara ve maaşını banka bünyesinden alanlara özel bir kredi sağlıyorlar.

Özel Sektörde Çalışanlara Devlet Bankalarından İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası ve Halkbank özel sektörde çalışanlara ve maaşını banka bünyesinden alanlara özel bir kredi sağlıyorlar. Halkbank Özel Sektör Çalışanlara İhtiyaç Kredi kampanyası, Ziraat Bankası ise Çalışanın Artısı kredi kampanyası kapsamında sunulan bu kredilerde müşterilerden özel şartları sağlamaları isteniyor.

İhtiyaç kredisi kampanyalarına devlet bankalarının özel fırsatları bulunuyor. Banka maaş müşterilerine sağlanan bu fırsatlarda özel sektörde çalışanlara yönelik kredi imkanları sunuluyor. Ziraat Bankası ve Halkbank'ın sunduğu bu kredi kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz. ZİRAAT BANKASI VE HALKBANK'TAN ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA KREDİNakit ihtiyacı olanlar için sunulan kredi paketlerinde Ziraat Bankası çalışan müşterilerine Çalışanın Artısı Kredi paketiyle kredi sağlıyor. Bu kredi paketinde maaşını Ziraat Bankası'nda alanlar için 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sağlanıyor. Vade farkı ile faiz oranı değişmezken banka müşterilerine kolay ödeme yöntemleri sunuyor. Ödeme kolaylıkları çalışanların gelir düzeyine göre belirleniyor. Ziraat Bankası çalışanın artısı ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.38 olarak uygulanıyor. 

Halkbank tarafından sağlanan Özel Sektör Çalışanlarına özel kredi paketinde yer alan maliyet detayları şu şekilde;Halkbank'ın sunduğu kredi olanağında ödeme seçenekleri ön plana çıkıyor. Müşteriler artan, azalan, eşit taksitli, serbest ödemeli seçeneklerden biriyle kredi kullanabiliyorlar. Bunun dışında banka standart vade olan 36 ay vade ile kredi olanağı sağlıyor. Halkbank'ın özel sektör çalışanlarına özel kredisi faiz oranı yüzde 1.44

Emlak365.com


Yorumlar (0)