Paraya İhtiyacı Olanlar! Halkbank'tan 7 Kredi Paketi Birden

Nakit ihtiyacı olanlar için Halkbank müşterilerine çok özel olanaklarla kredi sağlayacağını ilan etti. Banka farklı kullanım alanları ve özellikleri ile 7 kredi paketini birden uygulamaya soktu. İşte Halkbank'ın müşterilerine sunduğu kredi paketlerinin faizleri, esnek ödeme seçenekleri, ek avantajları.

Paraya İhtiyacı Olanlar! Halkbank'tan 7 Kredi Paketi Birden

Nakit ihtiyacı olanlar için bankaların kredi paketleri sürekli bir yenilenme içerisinde. Halkbank'ta hem maaş müşterilerine hemde yeni müşterisi olacak kişilere özel kredi paketleri sunuyor. Bankanın güncel ihtiyaç kredisi paketlerini tek tek derledik. 

HALKBANK'TAN KREDİ KULLANACAKLARA 7 PAKET

Maaşını Halkbank bünyesinden alanlar için banka çok özel olanaklar sunuyor. Ayrıca Halkbank'tan müşterilerinin çalışma durumlarına göre özel kredi paketleri sağlıyor. Mayıs ayı sonunda Haziran ayı başında kredi kullanma planı yapan çalışan müşteriler için sunulan o paketleri aktarıyoruz. 

Emekli olup maaşını Halkbank bünyesinden alanlar için;

1-) Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi; Banka emekli müşterilerinin 100.000 TL'ye kadar olan kredilerini bu paket ile karşılıyor. 36 ay vade, kolay ödeme seçeneklerinin yer aldığı kredi paketined Halkbank müşterilerine yüzde 1.54 faiz uyguluyor. 

2-) Halkbank emekli müşterilerinin çok acil kredileri için ise mini kredi paketi sunuyor. Halkbank mini kredi paketinde müşterilerin 5000 TL'ye kadar olan kredileri anında hesapta oluyor ve ödemeler 10 ay vade ile yüzde 1.51 faizle yapılıyor. 

Çalışma hayatında yer alan Halkbank müşterileri için kredi paketleri;

3-) Kamu kurumlarında çalışan ve maaşını Halkbank'tan alan müşterilerine banka; aylık %1,54’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi sağladığını duyurdu. 

4-) Özel sektörde çalışan ve maaşını Halkbank'tan alanlar için sunulan kreid olanağı da kamu çalışanlarına sunulan kredi özellikleri aynıdır. Banka özel sektörde çalışanların gelir durumlarının uyması durumunda 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisini 36 ay vade ve yüzde 1.54 faizle veriyor. 

Herkes için Kredi Mini

5-) Halkbank kredi mini paketi ile kısa vadeli, düşük faizli ve düşük limitli kredi sağlıyor. Müşteriler 5000 TL limitli kredilerini yüzde 1.51 faiz ve 10 ay vade ile kullanabiliyorlar. 

Açık Hesap İle Nakit İhtiyaç

6-) Halkbank müşterisi olanlar Bank24 kartı ile acil nakit ihtiyaçları olması durumunda, hesaplarında para olmaması durumunda bir nakit kullanımı yapabilirler. Alışveriş, EFT, Havale işlemlerinin yapılabileceği açık hesapta elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatları da güvence altındadır. Açık hesaptan 100 TL kullanımında günlük 0.08 TL ek ödeme alınır. 

Standart İhtiyaç Kredisi

7-) Halkbank'ın standart ihtiyaç kredisi kullanımlarında müşterilere sunulan oranlar ve özellikler sabittir. Maaşını bankadan alıyor olmak şartının bulunmadığı, kredi puanı ve gelir şartının sağlanması durumunda herkesin kullanabileceği kredi için yüzde 1.60 faiz oranı ve 36 ay vadeli ödeme planı sağlıyor. 

Yorumlar (0)