PTT Bayram Kredisi Kampanyası! Asgari Ücretli Çalışanlara, Emekliye Kredi

Nakit ihtiyacı olan kişiler için bankaların bayram kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken PTT kredi paketi ile de hem emeklilere özel hem de çalışanlara yönelik 2 farklı kredi desteği sağlıyor. Maaşını PTT'den alan emekliye kredi desteği yanı sıra PTT tüketici kredisi desteği ile çalışanlara da kredi kullanma imkanı sunuluyor. PTT kredi kampanyası haberimizde!

PTT Bayram Kredisi Kampanyası! Asgari Ücretli Çalışanlara, Emekliye Kredi

PTT kredi paketi ile bayrama özel nakit para desteği sunmaya devam ediyor. Başlatılan kampanyalar kapsamında emeklilere özel 80 bin lira ve çalışanlara özel 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. 

MAAŞINI PTT'DEN ALAN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI! PTT EMEKLİ KREDİSİ MAYIS 2021

Aktif Bank PTT kredisi kampanyası kapsamında emekli maaşını PTT şubeleri üzerinden alan kişilere yönelik olarak 80 bin liraya kadar kefilsiz, belgesiz ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Emeklilerin en yakın PTT şubesi üzerinden başvuru yapabilecekleri kampanya kapsamında 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlanıyor. 

En düşük 1.250 TL ve en yüksek 80 bin liraya kadar olan kredi başvurularının kabul edildiği pakette ihtyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 2,79 olarak uygulanacak. 

PTT EMEKLİ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Emekli ihtiyaç kredisi başvurusu için kişinin emekli maaşını PTT şubesinden alması yeterli olacak. Söz konusu kampanyadan emekli maaşını PTT şubeleri üzerinden alan 80 yaşını doldurmamış emekliler yararlanabilecek. 

KEFİLSİZ ŞARTSIZ PTT TÜKETİCİ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Emeklilerin yanı sıra çalışan kişiler için de PTT ihtiyaç kredisi desteği veriliyor. Acil nakit ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak sunulan kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,59 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği sağlanıyor. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarı 465 lira olarak gerçekleşiyor. 36 ay vadeli 30 bin lira ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise bin 396 TL olarak hesaplanıyor.

Yorumlar (1)
Birol yıldız 1 ay önce
Tsk