PTT'den Emeklilere Özel Borç Transfer Kredisi Mayıs 2020

Alternatif Bank PTT üzerinden sağladığı emeklilere özel borç transferi kredisi detaylarını açıkladı. PTT aracılığıyla kredi kullanacak olan vatandaşlara sağlanan kredi bilgileri ile Alternatif Bank'ın resmi internet sitesinde yer alan başvuru detayları haberimizde.

PTT'den Emeklilere Özel Borç Transfer Kredisi Mayıs 2020

Emeklilere özel kredi sağlayan PTT, Alternatif Bank üzerinden borç transfer kredisi imkanı sunuyor. 

Sadece emekli vatandaşların faydalanabildiği bu krediye ilişkin kullanım esasları ve başvuru şartları da yenilendi. Alternatif Bank'ın kendi sitesinden yayımladığı krediye ilişkin güncel bilgiler ve kullanım detayları şu yönde.

PTT'DEN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ

Alternatif Bank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kredi açıklamasında emekli vatandaşlar için şu bilgileri verdi. 

"Siz de “Borç Transferi Kredisi”ne başvurarak emekli maaşınızı aldığınız bankadaki Kredi, Kredi Kartı ve KMH borçlarınızı 60 ay vadede tek çatı altında toplayabilir ve ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik maaşınızı PTT’ye taşımanız durumunda, Aktif Bank’ın Emeklilere özel “N Kolay Emekli Kredisi” kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz."

Kredi Özellikleri

PTT aracılığıyla kullanılacak kredi için sağlanan ödeme süreci, standart ihtiyaç kredisi ödeme süresi ile eşit olarak açıklandı. Emekli vatandaşlar borç transfer kredisi kullandıklarında ödemelerini 60 ay vadeli yapabilecekler. 

Emekli vatandaşlar için borç transferi kredisinde açıklanan faiz oranı ise yüzde 1.98 olarak duyuruldu. Alternatif Bank kredi kullanım esaslarına dair yapmış olduğu açıklamasında, kredi maliyet tablosunu da paylaştı. 

Başvuru İşlemleri

Söz konusu kredi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlar başvurularını PTT şubelerinden yapabilirler. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)