PTT'den Özel Pandemi Destek Kredisi: Günde 8 TL Taksitle 5 Bin TL Anında Kredi Kampanyası!

Pandemi döneminde vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı artarken bankaların kredi kampanyaları yakından takip ediliyor. Kredi çekmek isteyen kişilere alternatif bir kredi paketi de PTT tarafından sunuldu. PTT kredisi kapsamında emeklilere ve çalışanlara özel kredi kullanma imkanı sunuldu.

PTT'den Özel Pandemi Destek Kredisi: Günde 8 TL Taksitle 5 Bin TL Anında Kredi Kampanyası!

Paraya ihtiyacı olan kişiler için PTT kredi kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. PTT ve Alternatif Bank işbirliği ile sunulan kredi paketi pandemi döneminde artan nakit ihtiyaçları için alternatif bir çözüm önerisi sunuyor. 

Maaşını PTT'den alan emeklilere ve acil nakit ihtiyacı olanlara kefilsiz, şartsız olarak sunulan kredi paketinde emeklilere 80 bin liraya kadar çalışanlara ise 30 bin liraya kadar limitle kredi kullanma imkanı tanırken kredi faiz oranı ise yüzde 2.59 seviyesinden başlıyor. 

AYDA 241 TL TAKSİTLE 5 BİN TL KEFİLSİZ, ŞARTSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ! 

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için başvurular kendilerine en yakın PTT şubesi üzerinden sadece kimlik belgesi ile yapılıyor. Kimlik belgesi ile yapılan başvurularda banka tarafından hazırlanan evrakların doldurulması ile kredi başvurusu yapılırken emeklilere özel ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,79 olarak uygulanırken PTT tüketici kredisi faiz oranı ise yüzde 2.59 olarak uygulanıyor. Kredi vadesi için ise 36 ay vade seçeneği sunuluyor. 

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi paketinde 80 yaşına kadar olan ve emekli maaşını PTT'den alan emeklilerin yararlanmasına olanak sağlanırken Müşteri yaşı ve vade süresinin toplamı en fazla 83 olarak uygulanmaktadır. Yani 80 yaşında olan bir emekli en fazla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir. 

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 241 liraya denk gelirken günlük taksit ödemeleri ise 8 liraya tekabül edecek. Daha yüksek tutarlı nakit ihtiyacı olan kişiler için ise 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 482 lira olarak gerçekleşecek. 

Yorumlar (0)